کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی هفده شهریور

با همکاری شهرداری تبریز و اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی؛
عملیات اجرایی پروژه مشارکتی پارکینگ طبقاتی و مجتمع خدماتی ۱۷ شهریور آغاز شد
 
 عملیات اجرایی پروژه مشارکتی پارکینگ طبقاتی و مجتمع خدماتی موقوفه ۱۷ شهریور تبریز صبح امروز در منطقه سه شهرداری تبریز آغاز شد.
به گزارش تبریز مدرن به نقل از  شهریار، عملیات اجرایی پروژه مشارکتی پارکینگ طبقاتی خیابان ۱۷ شهریور تبریز در راستای رفع معضل ترافیک خیابان ۱۷ شهریور تبریز صبح امروز پنج شنبه با حضور شهردار تبریز، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی آغاز شد
این پروژه در زمینی به مساحت ۸۵۰ متر مربع و با زیربنای ۷ هزار متر مربع احداث خواهد شد.
پروژه مشارکتی فوق در ۸ طبقه احداث می شود که ۵ طبقه آن پارکینگ با گنجایش ۱۳۰ دستگاه خودرو و سه طبقه آن را واحد های خدماتی تشکیل خواهد داد.
این پروژه با حمایت های شهرداری تبریز و اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در راستای خدمت رسانی به شهروندان تبریزی در نقطه پرترافیک ۱۷ شهریور تبریز احداث خواهد شد.

سید شهاب الدین حسینی در حاشیه مراسم کلنگ زنی این پروژه مشارکتی به خبرنگاران اظهار کرد: درآمد حاصل از این موقوفه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت، تهیه جهیزیه عروسان بی بضاعت، خرید دارو برای بیماران بی بضاعت و قرایت قرآن و بر و احسان هزینه می شود.

وی با بیان اینکه وقف پشتیبان اقتصادی اسلام است، افزود: ترویج فرهنگ وقف های مشارکتی در جامعه می تواند بسیاری از معضلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه را رفع کند.

حسینی گفت: هم اکنون در کل کشور ۷۰۰ نوع نیت وقف ثبت شده و واقفان این استان نیز تمامی این نیت ها را به جا آورده و امروز تمامی متولیان وقف باید جدیت بیشتری برای احیای موقوفه ها انجام دهند.

وی با بیان اینکه یکی از ثمرات ترویج فرهنگ وقف، بهره مندی نیازمندان از این ثروت های معنوی است،افزود: اصحاب رسانه نقش برجسته ای در ترویج و توسعه فرهنگ وقف در جامعه ایفا می کنند.

بر اساس این گزارش، پارکینگ طبقاتی و مجتمع خدماتی موقوفه ۱۷ شهریور با ظرفیت پارکینگ ۱۳۰ خودرو و ۳۰واحد تجاری در تقاطع ۱۷ شهریور، خیابان طالقانی احداث می شود.

 

0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo