پروژه “شهر مبل” در بازار جواهر تبریز  به بهره برداری رسید

 در آستانه میلاد باسعادت امام حسن عسگری یازدهمین اختر تابناک آسمان  امامت و ولایت و با حضور مدیران شهری و حضور پرشور شهروندان، پروژه مشارکتی “شهر مبل” در مجتمع تجاری جواهر تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، در این مراسم دکتر عباس عادلی شهیر شهردار منطقه با عنوان اینکه در سایه سیاستگذاری شورای شهر و پیگیری های متعدد دکتر نجفی شهردار کلانشهر تبریز این منطقه پیشتاز پروژه های عمرانی می باشد گفت: احداث تقاطع غیرهمسطح طرح شبدری میدان افلاک نما و پل شهیدان خانلی مبین این موضوع است که اخیرا شاهد افتتاح آن در کمترین زمان ممکن و با سرعت و دقت در احداث این پروژه بودیم که بعنوان رکوردی در بین سایر کلانشهر ها بشمار می آید.

شهردار منطقه دو در ادامه سخنان خود افزود: با توجه به تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال ۹۳ این منطقه؛ انشا ا… در سال ۹۴ شاهد آغاز پروژه های متعدد عظیم عمرانی خواهیم بود.

دکتر عباس عادلی شهیر با عنوان اینکه ۸۸ پروژه عمرانی مهم در طول سال ۹۳ برای احداث در این منطقه تعریف شده بود گفت: ۶۵ میلیارد تومان از بودجه ۳۰۰ میلیاردی سال ۹۳ به بودجه عمرانی تعلق گرفته است که با توجه به اینکه این شهرداری معین سایر مناطق می باشد در طول سال ۹۳ توانسته است اجرای سایر پروژه های شهری اعم از سالن ورزشی خاوران، ساماندهی میدان ساعت، پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان راه آهن، مسقف سازی گلزار شهدا و… را مدیریت کند.

شهردار منطقه دو تبریز در خصوص سایر پروژه های در دست اجرا و رو به اتمام این منطقه گفت: همزمان با دهه مبارکه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تقاطع غیرهمسطح سردار شهید حمید باکری به بهره برداری می رسد و سایر پروژه های این شهرداری همچون طرح شبدری ائل گلی، تعریض جاده باسمنج، سه مجتمع فرهنگی و ورزشی و…. با پیشرفت مطلوبی برای سال جدید آماده بهره برداری می شود.

دکتر عباس عادلی شهیر بهره برداری از پروژه “شهر مبل” را بعنوان یک مرکز خرید ارزان و قابل دسترس در مرکز شهر تبریز از پروژه های مشارکتی زیبایی از سوی این منطقه دانست و از حمایت های اعضای شورای شهر، شهردار تبریز و تلاش تمامی پرسنل منطقه و از مهندس خسرویان سرمایه گذار این پروژه، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه آئین بهره برداری از پروژه “شهر مبل” دکتر حاجی پور رئیس شورای اسلامی استان ضمن تقدیر و تشکر از شهردار تلاشگر منطقه دو و کلیه پرسنل این منطقه؛ با عنوان اینکه قدمت تاریخی کهن شهر تبریز به اعتراف مورخان با قهرمانانش شناخته شده است گفت: شهر تبریز همچون میراث ماندگاری از تولید کننده گان، صنعتگران، بافندگان فرش و… است که نیازمند کار کارشناسی و رسیدگی بیشتری است.

دکتر حاجی پور با عنوان اینکه کلانشهر تبریز نیازمند آبادی و تلاش بیشتری است گفت: ضمن اعلام حمایت از تمامی مشارکت کنندگان و تولید کننده گان؛ به نمایندگی از سوی شورای شهر و شهروندان دست تمامی تلاشگران عمران و آبادی تبریز را می بوسم.

رئیس شورای اسلامی استان در ادامه سخنان خود با عنوان اینکه تک تک اعضای شورای اسلامی شهر به شهروندان قول پیشرفت و زیبائی هرچه بیشتر این کلانشهر را داده اند تصریح کرد: خوشبختانه شهردار تبریز و مدیرانش افراد لایقی هستند که جا دارد من به نمایندگی از سوی اعضای شورای شهر از دکتر نجفی شهردار کلانشهر تبریز و دکتر عباس عادلی شهیر شهردار منطقه دو برای به ثمر رساندن پروژه های متعدد عمرانی و امروز نیز به ثمر رسیدن پروژه “شهر مبل” تقدیر و تشکر نمایم.

در ادامه آئین افتتاح “شهر مبل” دکتر اصغر عابد زاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز با عنوان اینکه نزدیک به ۱۰۰ درصد بودجه سال ۹۳ شهرداری تبریز محقق شده است گفت: تحقق این امر از سوی مدیر مجربی همچون دکتر نجفی و مجموعه همکارانش جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با عنوان اینکه شهر تبریز در سال ۹۳ شاهد تجربه عمرانی و شهرسازی بسیار خوبی بود گفت: تمامی تلاش شهرداری در جهت جلب رضایت شهروندان است و این امر تحقق نمی یابد مگر با مشارکت و حمایت شما شهروندان و راهنمائیهای اعضای شورای شهر که در کسوت نمایندگان شما عزیزان، در پارلمان شهری هستند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با عنوان اینکه امسال به کوری چشم دشمنان اسلام خصوصا دشمنان ایران اسلامی؛ جشن های پیروزی انقلاب را پر رنگ تر از پیش برگزار خواهیم کرد، اظهار داشت: انشالله سال ۹۴ سال شکوفائی پروژه های عظیم عمرانی کلانشهر تبریز باشد.

وی در ادامه سخنان خود از تمامی پرسنل شهرداری که بعنوان خادمینی تلاشگر فعالیت می کنند، تشکر کرد.

در ادامه مراسم بهره برداری از “شهر مبل”، مهندس امیر حقیان دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز در سخنانی گفت: از دکتر عباس عادلی شهیر شهردار ساعی، خدمتگزار و خستگی ناپذیر و مجموعه عوامل شهرداری منطقه دو که زحمت خدمت رسانی به مردم را متقبل می شوند، تقدیر و تشکر می کنم.

وی با عنوان اینکه اعضای شورای شهر تبریز برای ارتقای آبادی این شهر در تمامی زمینه ها زحمت می کشند و به دنبال پویایی شهر تبریز هستند گفت: شاخصه های کلانشهر تبریز در مقایسه با سایر شهرها از لحاظ امنیت، پشتیبانی مردمی، دلسوزی مدیران، خدمات رسانی به شهروندان، تلاش شبانه روزی خادمین مردم  و… می باشد که در سایه همدلی بین مسئولین و اعضای شورای اسلامی شهر فراهم آمده و موجبات ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شده است.

عضو شورای شهر تبریز با عنوان اینکه افتخار می کنیم در خدمت کارگران و صنعتگرانی هستیم که با دستان خود تولیدات با کیفیتی به شهروندان ارائه می کنند تصریح کرد: شورای شهر تبریز ضمن استقبال از صنایع دستی، تولیدات داخلی و ایجاد فرصت های شغلی؛ جهت حمایت از تولید کنندگان اعلام آمادگی می کند.

مهندس امیر حقیان در خاتمه سخنان خود، ایجاد نمایشگاه دایمی “شهر مبل” را گامی مثبت در راستای ارتقای شهری و ایجاد فرصت های شغلی دانست.

 

 

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo