کلنگ زنی بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شمالغرب ایران در منطقه۶ تبریز

همزمان با ۲۹ بهمن صورت می گیرد:
کلنگ زنی بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شمالغرب ایران در منطقه۶ تبریز
 زنوزی این بار در عرصه تجاری-تفریحی-رفاهی ، ادامه دهنده خدمت به  شهرش میشود 
شهردار منطقه ۶ تبریز اعلام کرد: همزمان با سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز، بزرگترین پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی شمالغرب ایران توسط مقامات ارشد استانی در حوزه شهرداری منطقه ۶ کلنگ زنی خواهد شد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۶ تبریز، فرهاد روشنی در این خصوص اظهار داشت: پروژه ی «آتــا سنتــر» در زیربنایی حدود ۵۵۰ هزار متر مربع در ۱۵ طبقه و سه طبقه زیرزمین در محل سابق کارخانه ی بنیان دیزل تبریز احداث می شود.
وی با بیان اینکه پروژه مذکور در مدت کمتر از سه سال به اتمام می رسد، افزود: برای احداث این مجموعه حدود ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و برای ۲ هزار نفر اشتغالزایی خواهد شد.
شهردار منطقه ۶ تبریز با بیان اینکه ساختمان یاد شده به شکل «کشتی» با آخرین متد مدرن توسط معماران ایرانی و خارجی طراحی شده است، تصریح کرد: این پروژه شامل مجموعه ای متشکل از هتل ۵ ستاره، بخش اداری، نمایشگاه خودرو، کارواش، پیست تست خودرو، سینما و تالار و آمفی تئاتر، بخش لوازم خانگی، پوشاک، هایپر استار، بخش تفریحی و پارکینگ خواهد بود.
روشنی با بیان اینکه اجرای این پروژه چهره ی غرب تبریز را متحول می کند، ادامه داد: اجرای این پروژه می تواند به الگویی مناسب برای انتقال صنایع مختلف به شهرک های صنعتی و کاهش آلودگی زیست محیطی کلانشهر تبریز تبدیل شود.
وی با بیان اینکه تعریف و اجرای پروژه های مشارکتی در اراضی فعلی کارخانجات غرب تبریز ارزش افزوده بسیاری به همراه خواهد داشت، گفت: از این طریق ضمن اینکه مراکز صنعتی یاد شده به شهرک های صنعتی منتقل شده و از مزایای آن بهره مند می شوند، خواهند توانست از مابه التفاوت بدست آمده نسبت به نوسازی تجهیزات خود اقدام نمایند.
روشنی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۶ آمادگی دارد در کمترین زمان ممکن در این زمینه مشارکت و همکاری نماید، ادامه داد: پیشنهاد ما به سایر کارخانجات و مراکز صنعتی غرب تبریز این است که با تعریف پروژه های سرمایه گذاری در محل فعلی، ضمن کمک به کاهش آلودگی های این بخش از کلانشهر تبریز، از مزایای شهرک های صنعتی بهره مند گردند.

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo