پروژه تقاطع غیرهمسطح گلپارک کلید خورد

 شهردار منطقه یک تبریز از آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح گلپارک خبر داد و افزود: به منظور کاهش بار ترافیکی منطقۀ و تسهیل درعبور و مرور شهروندان و ایجاد بسترهای مناسب توسعۀ شهری، عملیات اجرائی پروژه تقاطع غیر همسطح گلپارک آغاز شد.
به گزارش تبریزمدرن به نقل از شهرداری منطقه یک تبریز، داوود بهرا افزود: طرح احداث زیرگذر گلپارک با در نظر گرفتن کلیه مطالعات اجرائی و انتخاب مشاور و امکان سنجی طرح و با توجه به نیاز منطقه ای  در سطح حوزۀ منطقه یک به تصویب رسیده و با اقداماتی از قبیل جابجائی فضای سبز ، تاسیسات برقی و آب وفاضلاب شهری در منطقۀ گلپارک آغاز شده است.
وی ادامه داد: طرح زیرگذر گلپارک با  بهره گیری از تکنولوژی روز ومدرن ومهندسین متخصص در حوزۀ عمرانی شهری با مساحتی به طول رمپ شمالی ۳۰۰ متر ورمپ جنوبی ۲۰۰ متری به مرحلۀ اجرا در خواهد آمد.
شایان ذکر است شهرداری منطقۀ یک در راستای اجرائی نمودن سیاستهای کلان عمرانی وخدماتی در سطح حوزه ، پروژه های کلیدی و اساسی بزرگی را در سال جاری در دست اجرا دارد که در آینده ای  نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.


1
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. تبریزی (اصلی ) گفت:

  بازم طرحی ساده مثل تمامی طرحها . آقا پویا بس مردم کی طرحهای متحول شده در ساخت تقاطع ها رو شاهد خواهند بود ؟

  1

  0
 2. علی گفت:

  اون درختا و فضای سبز اون وسط چی میشه? جابجایی فضای سبز چه صیغه ایه? یکی از قسمتای چشم نواز شهر همونجا بود که چن وخ بود موقع رد شدن همش میگفتم چقد قشنگو شادابه، انگار چشش زدیم. اونجا ساخت پل کمک میکنه به ترافیک اما نمیشد مثه ابوریحان درس کنن که اون وسط دست نخوره?

  0

  0
 3. ناشناس گفت:

  تویه وبلاگ سابق هم آدرس سایت جدید رو می گذاتین بد نبود

  0

  0
 4. Danny گفت:

  Wham bam thank you, ma’am, my quoenists are answered!

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo