پروژه احداث و تعریض جاده باسمنج به بهره برداری رسید

 

شهریارنیوز: با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهری و همزمان با تشییع پیکر ۲۷۵ شهید در تهران پروژه تعریض و احداث بلوار شهدای غواص (جاده باسمنج) به بهره برداری رسید.
به گزارش شهریار، این پروژه به طول ۵ کیلومتر در دو باند ۲۱ متری توسط شهرداری های منطقه ۲ و منطقه ۹ تبریز به بهره برداری رسیده بود که عصر دیروز افتتاح شد.
با آغاز بهره برداری از پروژه شهدای غواص، به انتظار ۲۰ ساله شهروندان تبریز و باسمنج برای اصلاح این محور مبادلاتی پر تردد شهر تبریز پایان داده شد.
شهرداری منطقه ۲ تبریز برای احداث این پروژه ۴۱ میلیارد ریال و شهرداری منطقه ۹ نیز برای تملک، تعریض و احداث این جاده مبلغی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه نموده است.
شهردار منطقه ۲ تبریز در مراسم بهره برداری از پروژه بلوار شهدای غواص گفت: در راستای زنده نگاه داشتن یاد و نام پر آوازه شهدای غواص، پروژه تعریض و احداث جاده باسمنج پا پیگیری شهردار تبریز و تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به این نام مزین گردید و در برای عبور و مرور شهروندان تبریز و باسمنج و همچنین منطقه خاوران آماده گردیده است.
عباس عادلی شهیر افزود: در طول ۲۵ سال گذشته جاده پرتردد تبریز باسمنج همواره شاهد تصادفات و اتفاقات ناگواری بود که شهرداری تبریز در کنار فعالیت های عمرانی و خدماتی خود در تعریض و بهسازی این جاده نیز پیشقدم شد و به بهترین نحو ممکن این پروژه مهم را به سرانجام رساند.
گفتنی است مراسم بهره برداری از تعریض و احداث جاده باسمنج با حضور دکتر صادق نجفی شهردار تبریز، مهندس داود امیر حقیان عضو شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر شهرتی فر، فرماندار تبریز و مهندس محمد صادق پورمهدی معاون فنی استاندار آذربایجان شرقی و جمع کثیری از شهروندان ساکن منطقه ۲ تبریز در ورودی بلوار شهدای غواص روبروی پارک شمیم پایداری برگزار شد.

 

0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. Pristi گفت:

    If time is money you’ve made me a wehetailr woman.

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo