نصب تیرهای فلزی پل قوسی در تقاطع سه سطحی حمید(هتل مرمر)

 از سوی تلاشگران سختکوش شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز، عملیات اجرائی پل روگذر سردار شهید حمید باکری با نصب تیرهای فلزی عرشه در حال اجراست.

به گزارش تبریز مدرن به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، دکتر عباس عادلی شهیر شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: عملیات اجرائی فاز ۲ تقاطع غیرهمسطح میدان استاد شهریار در قالب روگذر در محور شمال به جنوب این میدان از سوی تلاشگران حوزه معاونت عمرانی منطقه با پیشرفت چشمگیر بالای ۷۰ درصدی هم اکنون در مرحله نصب تیرهای فلزی عرشه و اجرای نمای سنگی ست.

شهردار منطقه دو تبریز در ادامه افزود: عملیات اجرائی فاز دو این تقاطع، بطول ۱۵۰ متر و عرض ۱۵ متر در میدان استاد شهریار بعنوان اصلی ترین و پرترددترین ورودی کلانشهر تبریز در حال اجراست با این توضیح که عملیات شمع گذاری، پایه گذاری ستون ها، احداث دیواره شمالی و جنوبی فنداسیون ها، بتن ریزی قوس شمالی و احداث دیواره سنگی این پروژه به اتمام رسیده است.

دکتر عباس عادلی شهیر با عنوان اینکه برای احداث روگذر میدان استاد شهریار اعتباری نزدیک به ۷۵ میلیارد ریال هزینه می شود گفت: این پروژه مابین ولیعصر شمالی و خیابان استاد معین در راستای شمال به جنوب میدان استاد شهریار در حال احداث می باشد.

شهردار منطقه دو تبریز در خاتمه سخنان خود مرحله بعدی عملیات اجرایی این پروژه را انجام جدول گذاری، آسفالت ریزی و بتن ریزی عرشه، عنوان کرد.

2
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. mehdi گفت:

    روزها زیرگذرش خیلی تاریکه نمیدونم چراغ داره یانه

    0

    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo