هشتمین جشنواره تابستانی تبریز؛ پارک ولیعصر میزان جنگ شبانه

 b20385
 پارک بزرگ ولیعصر تبریز، شامگاه دوم مردادماه میزبان اولین جنگ شبانه از سلسله جنگ های هشتمین جشنواره تابستانی تبریز بود.    
به گزارش تبریز مدرن به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این جنگ که در راستای پرکردن اوقات فراغت شهروندان و مسافران تابستانی برگزار شده بود، ساعاتی با نشاط و مفرح برای مخاطبان فراهم آورد.
حسین آذرنیا، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این ویژه برنامه با بیان اینکه جشنواره تابستانی تبریز با هدف ایجاد نشاط تا پایان تابستان برگزار خواهد شد، افزود: جشنواره تابستانی تبریز، طی سالهای گذشته توانسته به عنوان یک ره آورد ممتاز، برای شهروندان تبریزی شناخته شود و برگزاری آن به عنوان یک مطالبه از سوی شهروندان از سازمان درخواست می شود.
وی اضافه کرد: امیدواریم به سهم خود در ایجاد این فضا و نیز کسب نتیجه مطلوب برای شهروندان، موفق عمل کنیم.
آذرنیا با اشاره به نیاز شهروندان به چنین برنامه هایی خاطر نشان کرد: ما وظیفه خود می دانیم که چنین برنامه هایی را برای مردم اجرا کنیم و در خلال آن دغدغه مدیران شهری را برای ارتقای فرهنگ شهر و شهروندی، انتقال دهیم.
همچنین، دکتر اکرم حضرتی رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی تبریز با اشاره به ضرورت نشاط اجتماعی برای شهروندان و مسافران، از توجه سازمان و اهتمام جدی و نیز اثربخشی آن میان شهروندان برای برگزاری هشتمین جشنواره تابستانی تبریز تقدیر کرد.
این جنگ که در حضور قریب چهارهزار نفر برگزار شده بود، با اجرای موسیقی عاشیقی، نمایش طنز، سخنرانی و موسیقی پاپ همراه بود، به فرصتی برای ایجاد ساعاتی مفرح برای شهروندان و مسافران تبریزی بدل شد. جنگ شبانه پارک بزرگ ولیعصر، با استقبال کم نظیر مردم همراه بود.
0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

 1. ayhan گفت:

  سلام ..
  اگه این برنامه ها تو بیشتر پارک ها اجرابشه خیلی خوب میشه دل مردم شاد و روحیه مثبت به انها به انها تزریق میشه
  مثلا سال قبل تو شاهگلی صمد ممد برنامه اجرا میکرد که هم مسافرا هم مردم خیلی خیلی خوب استقبال کردن بخصوص مسافرا اما الان دو سال هس که تو شاهگلی خبری نیس
  سازمان فرهنگی هنری شهرداری میتونه بهتر از این عمل کنه اما…..

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo