گزارشی از پیشرفت مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس +تصاویر

 

مشخصات پروژه مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس

• باند کندرو به عرض ۶متر به موازات معبر اصلی

• زیربنای احداثی به مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع

• پارکینگ سرپوشیده به مساحت تقریبی ۶۰۰۰ مترمربع

• سطح تراکم فضای تجاری ۲۴% ( ۵۰۰۰ مترمربع )

• فودکورت به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ( ۶۰۰ صندلی )

• رستوران به مساحت ۳۵۰ مترمربع ( ۳۵۰ صندلی )

• هایپر مارکت به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع

• شهربازی به مساحت ۶۰۰ متر مربع

• ارتفاع کف به کف طبقات ۵٫۲ متر

• پوشش سقف کاذب همراه با نورپردازی مناسب و زیبا

• عرض کریدورهای عبوری حداقل ۵متر و حداکثر ۱۰ متر

• سیستم تهویه مطبوع برای فضاهای تجاری، مشاعات و پارکینگ ها

• سیستم سرمایش و گرمایش مجتمع با فن آوری های روز و دستگاه های فن کوئل

• مجهز به سیستم هوشمند سازی ( کنترل روشنایی ها، اعلام حریق، اطفای حریق، دوربین های مدار بسته، کنترل ترافیک پارکینگ، درب های هوشمند و … )

• ۴ عدد پله برقی بر اساس معماری مدرن و متنافر

• سیستم تامین برق اضطراری

• ۲ دستگاه آسانسور با ظرفیت هر کدام ۱۶ نفر

• ۲ دستگاه آسانسور شیشه ای

• ۲ دستگاه آسانسور لیفت به ظرفیت هرکدام ۱۶ نفر یا یک ونیم تن

• امکان بارگیری و باراندازی از درب مجزا بدون تداخل با درب ورودی اصلی

• پله فرار از ۵ نقطه مجتمع

• سرویس بهداشتی در طبقات مختلف

• نمازخانه

• نمای مدرن و متفاوت برای اولین بار در ایران

فضاهای تجاری

مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس دارای دویست واحد تجاری از مساحت ۱۷ مترمربع تا ۲۴۰ مترمربع می باشد که بهمراه فود کرت به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع ، شهربازی به مساحت ۶۰۰ مترمربع ، هایپرمارکت به مساحت ۱۶۰۰ مترمربع، غرفه های روباز و کافی شاپ در طبقات توانسته است مجموعه ای کامل جهت رفع نیازهای مراجعین را فراهم نماید.

سازندگان مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس با هدف ایجاد یکی از مدرنترین مراکز تجاری- تفریحی در واگذاری واحدهای تجاری توانسته اند با واگذاری بصورت سرقفلی و تعیین مشاغل مرتبط در مغازه های زیر یکصد متر و واگذاری اجاره ای مغازه های بالای یکصد متر، فود کرت، هایپرمارکت و شهربازی و جذب برندهای معتبر، افتتاح همگی مغازه ها را در سال اول واگذاری قطعی نمایند.

شهربازی

شهربازی مجتمع تجاری – تفریحی ایپک پالاس به مساحت ۶۰۰ مترمربع درطبقه سوم مجتمع درکنارهایپرمارکت و فودکورت واقع گردیده است. تفاهم نامه تجهیزوراه اندازی شهربازی باشرکت fun time ترکیه به مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰ دلار در شهریورماه ۱۳۹۳ به امضا طرفین رسید و بی شک پس ازراه اندازی یکی از بهترین شهربازی های کلانشهر تبریز خواهد بود.

فودکورت

فودکورت مجتمع تجاری – تفریحی ایپک پالاس درطبقه سوم در کنار شهربازی و هایپرمارکت واقع شده و باگنجایش بیش از دوازده رستوران درفضایی بیش از ۱۵۰۰ مترمربع با چیدمانی راحت ومدرن وپوشش سقف مرتفع( بیش از پنج متر) امکان استراحت کوتاه مدت واستفاده ازغذاهای متنوع را برای مراجعین پس از یک خرید دلچسب فراهم نموده است.

هایپرمارکت

هایپرمارکت مجتمع تجاری – تفریحی ایپک پالاس درطبقه سوم در کنار شهربازی و فودکورت، با ارائه کلیه مواد پروتئینی مثل گوشت ، مرغ ، ماهی ، سوسیس ، کالباس و … و همچنین انواع نان تازه وانواع لبنیات و شوینده ها ومواد غذایی وپلاستیکی و … . به مثابه بازارچه های قدیمی در محلات شهر عمل نموده و با استفاده از دو عدد اسانسور ۲۰ نفره ونوار حمل کالسکه، خریدی راحت ولذت بخش را به مشتریان محترم ارائه می نماید.

پارکینگ

پارکینگ مجتمع تجاری – تفریحی ایپک پالاس باگنجایش ۲۳۰ اتومبیل درفضای سرپوشیده و۳۰۰ اتومبیل درمحوطه رو باز بی شک مشکل محل پارک اتومبیل را برای مراجعین منتفی نموده است.

فضای استراحت و کافی شاپ

کافی شاپ مجتمع تجاری – تفریحی ایپک پالاس با استقرار در ووید آسانسور پانوراما (شیشه ای) بامنظره ای مفرح ، به مکانی برای قرارهای ملاقات و یا استراحت میان خرید با پذیرایی آبمیوه ، چای و قهوه ، کیک ، بستنی و … میزبان مشتریان و مغازه داران خواهد بود.

توجیه اقتصادی

آنچه که موجب رونق اقتصادی یک مجتمع تجاری- تفریحی خواهد بود فقط فضاهای باز و امکانات سخت افزاری مانند المانهای معماری و تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی به روز نخواهد بود بلکه امکانات نرم افزاری یعنی انسانها و مراجعین مجتمع می باشند که باعث رونق مرکز خرید خواهند بود.

با بررسی آمار جمعیتی مناطق ده گانه شهرداری تبریز متوجه خواهیم شد که ۲۶% اهالی این شهر در شرق تبریز یعنی مناطق ۱ و ۲ و ۵ و ۹ ساکن می باشند و وجود مراکز تجاری عمده این شهر در شرق تبریز ( نظیر چهارراه آبرسان، کوی ولیعصر، رشدیه، لاله پارک و زعفرانیه ) و مرکز شهر ( بازار، خیابان تربیت، خیابان شریعتی ) باعث شده است ساکنین غرب تبریز که ۵۵% از اهالی شهر را تشکیل می دهند ( مناطق ۳، ۴، ۶و ۷ شهرداری تبریز ) جهت استفاده از مراکز خرید مزبور سفرهای درون شهری طولانی مدتی را داشته باشند به طوری که حداقل مدت یک تا دو ساعت زمان رفت و برگشت برای خرید صرف می گردد.

عدم وجود امکانات پارکینگ و سرویس بهداشتی در اغلب مناطق تجاری مزبور باعث شده لذت گردش و خرید علی الخصوص در آقایان و کودکان تا حد بسیار زیادی افت نماید و مراجعه به مراکز خرید فوق فقط جهت رفع نیاز صورت پذیرد.

اکثر مراکز خرید تبریز بصورت نواری بوده و با توجه به قرارگیری شغلهای غیرمرتبط در کنار هم موجبات مزاحمت و نارضایتی علی الخصوص در بانوان محترم را بهمراه خواهد داشت. به نحوی که گاهاً جهت خرید اقلامی نظیر پارچه ، پوشاک و … مجبور خواهند بود از مقابل مغازه های غیر مرتبط نظیر تعویض روغن، استریو نصب ضبط ماشین و … عبور نمایند که احساس نامطلوبی را در پی نخواهد داشت.

با احداث و راه اندازی اتوبان تبریز- سهند که از کیلومتر سوم وارد شهرک اندیشه خواهد گردید، دسترسی به مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس سهل و آسان خواهد بود و وجود ۲۳۰ پارکینگ سرپوشیده و ۳۰۰ پارکینگ روباز در جذب خریداران از دیگر نقاط شهر موثر خواهد بود.

با انتخاب مشاغل هماهنگ به همراه چیدمانی مناسب در کنار ارائه اقلام مصرفی روزمره در هایپرمارکت مجتمع ،وجودامکانات شهربازی جهت کودکان و فود کرت وسیع و دلباز می توان به یقین از رونق بسیار بالای مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس صحبت کرد که این امر موجب افزایش چشمگیر مبالغ سرقفلی مغازه ها خواهد بود.

2
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۷ پاسخ

 1. بهزاد گفت:

  خود مجتمع شیک و عالی است ولی علی القاعده ساختمانهایش اطراف آجر زرد سه سانتی زشت. آقا یکی به من جواب بده چرا تبریز ها سلیقه به خدا می دهند این طرح و نما مال ۱۵ سال پیش هست

  1

  1
 2. مهرداد گفت:

  به نظر من از لحاظ مکانی یک پروژه شکست خورده خواهد بود

  0

  2
 3. شهروند تبریزی گفت:

  فکر کنم این رو در نظر نگرفتن که اهالی منطقه غرب تا حدودی کارگری و از طبقات ضعیف جامعه هستن که قدرت خرید بالایی به طبع ندارند. منطقه شرق بیشتر مرفه نشین و با قدرت خرید بالاست. این نوع مراکز خرید تضاد فرهنی ایجاد خواهند نمود

  1

  4
 4. احمدی گفت:

  پروژه بسیار زیبا و شکیلی هست و امیدوارم بتونه نیاز غرب شهر رو بر آورد کنه
  من گر چه ساکن اندیشه هستم ولی هیچ آشنایی با این پروژه نداشتم ممنون که اطلاع رسانی کردید

  2

  2
 5. ناشناس گفت:

  سلام من متوجه شدم که نما اجر سه سانتی نیست بلکه حالت مشبک داره در ضمن فکر نکنم حتما اجناس گران قیمت عرضه خواهد شد ممکنه حتی رفاه بخواد هایپر مارکت را پوشش بده مثل بیشتر جاها

  4

  1
 6. ناشناس گفت:

  بهتره دوستان افاضات غیر اصولی نفرمایند در یک شهر متمدن پیشرفته پایین شهر بالا شهر نداریم همه شهر باید متوازن با چشم انداز طولانی مدت به پیش بره اگه تو یه شهر یا کشور میخواهیم فاصله طبقاتی رو از بین ببریم باید اول از قشر ضعیف شروع بکنیم امکانات باید سراسری باشه نه متمرکز

  6

  0
 7. ناشناس گفت:

  رقص آذربایجانی در شیراز. موسیقی و رقص سنتی آذربایجانی گروه آلتای از تبریز در جشنواره موسیقی
  http://www.aparat.com/v/qTMfg

  2

  0
 8. ناشناس گفت:

  http://www.aparat.com/v/8RV90
  برنامه رقص آذری در شیراز – تبریز ویکی لینکلر

  1

  0
 9. ناشناس گفت:

  آقا پویای عزیز از شما بعنوان یه خبرگزاری مردمی و مستقل انتظار میرفت از کنار سفر آقای روحانی به کردستان بی سر و صدا نگذرید و یه خبری پستی چیزی در این ارتباط ارایه بفرمایید.

  0

  1
 10. ناشناس گفت:

  بدون ترمیم بخشی به مناطق کم برخوردار شهر و با به فراموشی سپردن این مناطق نمی توان شیوه زیست سالمی را برای کل شهر تجربه کرد

  3

  0
 11. p30 گفت:

  سلام آدرسش نوشته نشده که کجاست

  1

  0
 12. محمد گفت:

  با سلام نوع سیستم سرمایش وگرمایش مجتمع چیه؟

  0

  0
 13. ناشناس گفت:

  انشالاه این پروژه بهترین پروژه ها خواهد شد

  2

  0
 14. سهند گفت:

  پروژه فوق یک پروژه فرا منطقه ای میباشد علاوه بر اینکه در خدمت اهالی شهرک اندیشه و غرب تبریز خواهد بود با توجه به قرار گرفتن در شاهراه تبریز وارومیه وشهرهائی همچون مهاباد .میاندوآب.ملکان .مراغه.بناب.عجبشیر و اذرشهرو……از پتانسیل بینظیری جهت جذب مشتری برخوردار هست لذا با توجه به تفکری که در سرمایه گزاران این مجموعه میباشد امید است برای اولین بار در سطح ایرا ن با جذب برندهای داخلی و خارجی وارائه مدل جدید خرده فروشی که در سطح کشور تا حالا دیده نشده موفقیت فوق العاده ای را بدست آورند .در ضمن دوستان عزیز نمای این مجمتع تا حالا هیچ کجا دیده نشده ومنحصر بفرد میباشد والهام گرفته از گره های فرش ابریشمی تبریز میباشد

  1

  1
 15. ناشناس گفت:

  قیمت هر متر چنده

  0

  0
 16. دکتر اریا یوسفی تبریزی گفت:

  شهرک اندیشه یکی از شهرکهای جوان نشین وباکلاس وبافرهنک شهرتبریز میباشد وواقعا دست مدیران درد نکند پروزه تجاری ایپک پالاس را دراین منطقه انتخاب کرده اند ونام این پروزه نام رستوران بسیار لوکس استانبول است افتخار شهر تبریز شهرک جوان نشین اندیشه میباشد

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo