نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گردشگران داخلی و خارجی بر تمیزی و پاکیزگی تبریز اذعان دارند

 IMG_20150806_141837
 نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: گردشگران داخلی و خارجی که به تبریز سفر می کنند همگی بر پاکیزگی و تمیزی این شهر اذعان دارند.
به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز دکتر اسماعیل چمنی در جریان بازدید از مجتمع دفن و پردازش پسماندهای شهری تبریز و در جمع معاونین ، کارشناسان و کارکنان این سازمان با بیان مطلب فوق افزود : پاکیزگی شهر تبریز واقعیتی انکار ناپذیر است که همه گردشگران ، مسافران و خود شهروندان تبریزی نیز بر آن اذعان دارند و رسیدن به این هدف و تحقق آرمان ( تبریز شهر پاک ، شهر سالم و شهر تمیز ) مرهون زحماتی است که در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری و حوزه خدمات شهری کشیده می شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه حفظ پاکیزگی تبریز وظیفه همگان است ، گله مندی شهروندان از عدم توانایی شرکتی که طرف قرارداد با شهرداری تبریز می باشد و موظف است پسماندهای تفکیک شده در منازل شهروندان را جمع آوری کند را بیان کرد.
چمنی اظهار داشت : شورای شهر و شهرداری تبریز هیچ تعهدی در برابر شرکت هایی که قادر به انجام تعهداتشان نیستند ندارد و بهتر است هر چه سریعتر پرونده آن بسته شود تا بتوانیم زمینه رضمایتمندی شهروندان فهیم تبریزی را فراهم کنیم ، چرا که عدم توجه به مطالبات شهروندان و پاسخگو نیودن در برابر خواسته های آنان تبعات جبران ناپذیری را برای مدیریت شهری تبریز به دنبال خواهد داشت.
وی در خاتمه اظهار داشت : به عنوان یک عضو شورای شهر و یک نماینده شهروندان در پارلمان شهری بر خود وظیفه می دانم که هر ماه در جمع زحمتکشان بی چشمداشتی که صادقانه در راستای پاکیزگی محیط شهری ، زیبایی منظر شهری و تأمین امنیت بهداشتی و سلامت شهروندان تبریز تلاش می کنند حضور یافته و ضمن قدردانی از تلاش های این عزیزان به آنها خسته نباشید و خدا قوت بگویم و در جهت رفع مشکلات و تأمین نیازهای این مجموعه فعال و سختکوش تلاش نمایم.
0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. masoud گفت:

  و البته کویری بودن تبریز…. چند روز پیش چند تا از دوستام از اصفهان آمده بودند که میگفتند : انتظار داشتیم یک شهر سرسبز و جنگلی ببینیم اما اطراف شهر مانند کویر بود…( البته به تمیزی و با کلاس بودن و تاریخی و توریستی و زیباترین شهر ایران بودن نیز تاکید کردند). Yes

  0

  0
 2. همشهری گفت:

  درسته که تبریز تمیزه ولیییییییییی ابهت و عظمت تونلها و اتوبانهای تهران و پهنای خیابانهای مشهد و پل های پیچیده وعجیب اصفهان خودمونی خیلی بهتر از تبریز است البته قابل مقایسه نیست!!!!! امیدوارم مسئولین به خودشان بیایند !!

  0

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo