راه اندازی زمین های ورزشی دوچرخه سواری کوهستانی- پاتیناژ- اسکیت- صخره نوردی و بازیهای هیجانی در زمین مقابل ایپک پالاس

افزایش امید به زندگی بهتر، بزرگترین دستاورد حضور ایپک پالاس در شهرک اندیشه
 معاون عمرانی استاندار آذربایحان شرقی، توسعه و افزایش امید به زندگی بهتر را بزرگترین دستاورد حضور ایپک پالاس در شهرک اندیشه عنوان کرد .
به گزارش تبریز مدرن به نقل از شهریار،  پورمهدی در بازدید از مراحل پیشرفت پروژه تجاری و تفریحی ایپک پالاس ضمن اعلام مطلب فوق افزود: از اینکه چنین پروژه ای در یکی از مناطق کمتر توسعه یافته شهر به دست جوانان و مهندسان عزیز شهرمان در حال احداث است ، احساس غرور کرده و برخود می بالیم .
وی تاکیدکرد: سرمایه گذاری انسانی عنوانی شایسته برای این نوع سرمایه گذاری ها ست زیرا که در آن نه فقط بهره برداری مادی بلکه رشد و ارتقای کیفیت زندگی انسان ها نیز مورد توجه قرار گرفته است .
  پور مهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به نقش دولت در افزایش کمی و کیفی این نوع نگاه اشاره کرد و گفت : دولت تدبیر و امید با توسعه زیرساخت ها و حمایت های مادی و معنوی از این نوع سرمایه گذاری ها در استان تلاش خواهد کرد تا مسیر توسعه متوازن و در شان مردم با سرعت بیشتری محقق گردد .
وی یکی از مشکلات رشد شهرک اندیشه را مسیر دسترسی این شهرک عنوان کرد و گفت :امیدواریم با تکمیل فاز اول اتوبان تبریز – سهند و ایجاد دسترسی برای این شهرک از این اتوبان شاهد بهبود مسیر دسترسی مردم به این شهرک شده و خواست اهالی این شهرک و فعالان اقتصادی و اجتماعی در این منطقه را برای خروج این شهرک از نوعی بن بست و رکود فراهم کنیم .
پور مهدی افزود : بی شک اتوبان تبریز- سهند در رونق گرفتن فعالیت های اقتصادی و ارتقای سطح کیفی زندگی مردم در شهر جدید سهند و شهرک اندیشه که در مسیر آن قرار دارد ، نقش اساسی داشته و مدیران ارشد استان در دولت تدبیر و امید با این نگاه سعی در رفع مشکلات موجود در اتمام این پروژه دارند .
وی ضمن بازدید از تکنولوژی های طراحی و مستقر شده در پروژه خاطر نشان کرد : این پروژه نگاه بسیار علمی و دقیقی نسبت به مصرف انرژی دارد . به خصوص که این نگاه تاثیر خوبی در صرفه جویی مصرف آب و برق و استفاده از مصالح دوستدار محیط زیست داشته و لازم است جهت ارتقاء کیفیت از تکنولوژی های روز استفاده شود .
 شهرتی‌فر ، فرماندار شهرستان تبریز نیز که در این بازدید معاون استاندار را همراهی می کرد ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی دولت تاکید کرد : با تکمیل بخش دسترسی اتوبان تبریز – سهند به شهرک اندیشه در قالب فاز اول، این انشعاب سه کیلومتری می‌تواند جایگزین مسیرهای طولانی و پرترافیک کنونی مانند جاده تبریز-آذرشهر یا میانبر وادی رحمت شود.
مدیر سرمایه گذاری پروژه ایپک پالاس به تاثیر راه اندازی این مجتمع در منطقه ی بکر و جدیدی چون شهرک اندیشه، بر فعالیت های اجتماعی این منطقه اشاره کرده و گفت: مجموعه ایپک پالاس تلاش کرده با سلسله فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مانند حمایت از برنامه های هنری اصیل و فاخر در این فعالیت ها مشارکت فعال داشته باشد.
 احمد احمدپور با اشاره به بررسی ها، تحقیقات و مطالعات بسیار دقیق این مجموعه مبنی بر انتخاب شهرک اندیشه به عنوان محل راه اندازی این مجموعه،یادآور شد: منطقه هفت تبریز با گنجاندن ۱۰ درصد از جمعیت شهر در خود، سهم ناچیزی از پروژه های سرمایه گذاران بخش خصوصی را به خود اختصاص داده بود.
وی تشریح کرد: تلاش کرده ایم این مجموعه بتواند نیازهای مردم منطقه را مرتفع کند، که در این راستا هایپرمارکت ایپک پالاس با وسعت هزار و پانصد متر، محلی برای رفع نیازهای روزمره ساکنان خواهد بود.
این سرمایه گذار از حضور برندهای معتبر خارجی و بومی که توسط اصناف و کسبه خوشنام ارائه خواهند گردید خبر داد و گفت: فودکورت، شهربازی که توسط شرکت فان تایم ترکیه راه اندازی خواهد گردید و پارکینگ ، سایر امکانات این مجتمع تجاری تفریحی که در کنار دو طبقه واحدهای تجاری ایپک پالاس مجموعه کامل را تشکیل می دهند.
احمدپور تاریخ شروع عملیات بتن ریزی این مجتمع را اردیبهشت سال ۹۳ اعلام کرد و گفت: ساخت ایپک پالاس با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله پایان بخش سازه قرار داشته و تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری خواهد رسید.
وی با بیان اینکه ایپک پالاس جزو معدود پروژه های تجاری است که مرحله به مرحله پیشرفت آن، توسط گروهی حرفه ای و متخصص مستندسازی می‌شود، به نمای ویژه این مجتمع اشاره کرد و گفت: نمای ساختمان مجتمع نمادی از گره های فرش ایرانی است که توسط طراحان و مجریان داخلی ارائه و در حال اجراست. این نما ضمن سبک بودن، دوستدار طبیعت بوده و در ساخت آن از هیچگونه فرآورده مضر به طبیعت استفاده نگردیده است.
مدیر سرمایه گذاری مجتمع ایپک پالاس یادآور شد: با عقد قرارداد B.O.T با شهرداری محترم تبریز در زمین روبروی مجتمع تجاری- تفریحی ایپک پالاس به مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع امکانات تفریحی و ورزشی نیز جهت استفاده مراجعین محترم قرار خواهد گرفت که این زمین توسط مشاورین ایرانی و ترک جهت راه اندازی زمین های ورزشی دوچرخه سواری کوهستانی- پاتیناژ- اسکیت- صخره نوردی و بازیهای هیجانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo