تقی زاده مطرح کرد: دوست دارم در شهر تبریز مجسمه سازی کنم

 

یکی از مجسمه سازان ایرانی با بیان اینکه شهر تبریز یک شهر قدیمی و فرهنگی است، گفت:  دوست دارم در این شهر مجسمه سازی کنم.

 

بیهدف از شرکت من در دومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی در تبریز را علاقه مندی به شهر قدیمی تبریز است 

منصور تقی زاده در گفتگو با خبرنگار هم نوا با بیان اینکه بنده بیش از ۴۰ سال است که در زمینه هنر فعالیت می کنم، اظهار داشت: با توجه به اینکه بنده بیش از ۳۰ سال است که به شهر تبریز سفر می کنم و استاد دانشگاه هست به همین علت آشنایی کافی با روحیه مردم و علاقه مندی های آنها با موضوعات دارم.

وی با اشاره به زمینه فعالیت اصلی خود در زمینه هنر افزود: بنده نقاش و مجسمه ساز هستم و تاکنون توانسته ام که در نمایشگاه های مختلف در زمینه نقاشی و مجسمه سازی شرکت کنم و تجارب زیادی را به دست بیاورم.

این مجسمه ساز هدف از شرکت خود در دومین سمپوزیوم ملی مجسمه سازی در تبریز را علاقه مندی به شهر قدیمی تبریز عنوان کرد.

تقی زاده ادامه داد: دوست دارم در شهر تبریز فعالیت هنری داشته باشم چرا که حتی ارزش یک کار هنری نیز برای شهر تبریز ارزش و اهمیت زیادی برای بنده دارد.

وی موضوع طرح خود در دومین سمپوزیوم مجسمه سازی ملی در تبریز را “شمس تبریز” عنوان کرد و اظهار داشت: موضوع اثر بنده یک مووع شناخته شده برای مردم شهر قدیمی تبریز است.

تقی زاده تصریح کرد: برخی مواقع یک طرح را حتی تا مدت ها در ذهن خود مرور می کنم و با انتخاب موضوعی ساخت طرح را آغاز می کنم.

وی با تاکید بر ضرورت نصب مجسمه ها در مکان های مناسب خبر داد و افزود: بعد از ساخت مجسمه ضرورت دارد که مکان انتخاب شده مطابق با موضوع اثر باشد.

2
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo