میدان بسیج در انتظار اتصال به شهرک مدرن خاوران


مهندس حمید شاهوردی: دیگر خاوران شهرک دوری نیست و راه های اتصال آن به داخل شهر هر روز بیشتر می شود.

به نقل از روابط عمومی منطقه: تقاطع غیر همسطح خیابان ۶۵ متری شهرک خاوران به بلوار شهدای غواص (جاده باسمنج) و اتصال به میدان بسیج که شامل زیرگذر جاده تبریز شهدای غواص به صورت شبدری کل (۴ رمپ و ۴ لوپ) و پل رودخانه مهران رود می باشد. این پروژه از شمال به میدان بسیج و از جنوب به شهرک خاوران واقع شده و از شرق به غرب جاده تبریز- شهدای غواص منتهی می گردد. طول کلی خیابان و رمپ و لوپ احداثی حدود ۳۱۰۰ متر که شامل ۱۱۰ متر خیابان ۶۵ متری و ۱۲۰۰ متر رمپ و ۸۰۰ متر لوپ می باشد.


گفتنی است بهره برداری از این پروژه سهولت دسترسی اتوبان پیامبر اعظم (ص) و شهرک خاوران و بلوار شهدای غواص از میدان بسیج را به دنبال خواهد داشت.

کارفرمای این پروژه شهرداری منطقه ۹ و پیمانکار آن شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه و مجری آن شرکت بتن سازه آذربایجان می باشد.

نظارت این پروژه به عهده آقای مهندس محمدرضا هاشم زاده از معاونت عمران شهرداری منطقه ۹ می باشد که از سابقه درخشانی در خصوص نظارت در امر شهرسازی، پل سازی و …. دارند.

آقای مهندس سیفی معاونت عمران و رئیس دستگاه نظارت پروژه های عمرانی شهرک خاوران نیز در این خصوص گفت: تمامی پروژه های عمرانی شهرک خاوران به نوبه خود مهم و دارای حساسیت بالایی می باشد و دستگاه نظارت سعی برآن دارد از تیم زبده و کارگشته خود برای نظارت بر این پروژه ها بهره ببرد.


به حول قوه الهی این پروژه در ۳۰ ماه کاری به اتمام خواهد رسید.

1
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo