اجرای زیر ساختهای استاندارد در شهرک خاوران

به گزارش تبریز مدرن به نقل از روابط عمومی منطقه۹ ، شهرک خاوران جزء معدود شهرک های ایران می باشد که قبل از سکونت ساکنان آ علاوه بر ایجاد زیر ساخت های آب، برق و گاز امکانات رفاهی تفریحی مانند مجتمع فرهنگی و ورزشی، پارک، استخر، سالن بدنسازی و …. را نیز فراهم آورده.

Picture 0073

شهردار منطقه ۹ در ادامه گفت: فعالیت های عمرانی شهرک خاوران طلایه دار کارهای عمرانی شهر تبریز است و در این بین آسفالت معابر های سطح شهرک و راهای دست رسی نیز خودنمایی می کند و موجب نشاط و جنب و جوش بیشتر برای اخذ پروانه ها ساختمانی گردیده .

وی در ادامه گفت تا به امروز ۳۰۰۰۰ تن حجم آسفالت شهرک بوده و ۲۴۰۰۰۰ متر مربع نیز قیر پاشی شده است و این عملیات در ماههای آتی به کل نقاط آماده سازی شده شهرک تسری خواهد یافت.


1
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۸ پاسخ

 1. س گفت:

  بسیار زیباست

  0

  0
 2. mohsen گفت:

  اقا پویا یه سوال؟؟این برج خاوران ساخته میشه بالخره یا نه؟؟و ایشاله اگا بشه کی شروع میشه؟؟؟

  0

  0
 3. ali گفت:

  سلام آقا پویا خسته نباشی
  امید است بانقطه نظرات و پیگیریهای شما شهرک خاوران به یک شرک مدرن و آبروی آذربایجان تبدیل شود . همه چیز در این شهرک محیاست ول باید شهرئتری جلو برخی از سود جویان را بگیرد. دیگر نمای آجر سه سانتی در این شهرک واقعا افت داردو شایسته این شهرک نیست.

  1

  0
 4. رضا گفت:

  خوبه ولی اگر کمی شهرداری تبریز به کیغیت و ارزشمند بودن پروژه های این شهرک توجه بیشتری بکنه(تا حداقل یه شهرک خوبی در شان تبریز شکل بگیره) ونه به عنوان یک فرصت برای پول در آوردن و تامین بودجه شهرداری.
  .بعید است ولی کاری جز سکوت و صبر کردن از دستمان بر نمیاید.

  1

  0
 5. Monsieur Poupou گفت:

  آقا پویا در دل آذربایجان نام خاوران برای شهرکی مدرن شایسته تبریز نیست هر ملتی باید برای حفظ زبان خود کوشا باشد زبان فارسی زبان ملی کشور ما ایران و زبان ارتباطات میان تمام اقوام ساکن در ایران می باشد ولی این امر چه از لحاظ انسانی چه از لحاظ منطقی و چه از لحاظ قانونی نمی تواند به منزله آن باشد که در شهر یا منطقه ای که زبان مادری آن ترکی است اسم اکثر اماکن فارسی گذاشته شود بنده به عنوان یک زبان شناس آماتور چند نام مناسب و شیک ترکی را
  پیشنهاد می کنم :ینی یورد Yeni yurt یا دوغو یورد Doğu yurt یا ینی یاشام Yeni yaşam ویا یاشام کند Yaşam kend

  0

  0
 6. ناصر گفت:

  من هم با Monsieur Poupou موافقم. مضافا اینکه خاوران اسم گورستانی در تهران نیز است. من ‌هم Gündoğan را پیشنهاد میکنم.

  0

  0
 7. شهبازی گفت:

  سلام.متاسفانه ورود افراد سودجو باعث شده شهرک از استانداردهای اولیه عقب باشه،حداقل در بخشی از مناطق،چطور میشه برای قطعه ۳۵۰ متری ۱۱ متر بر در نظر گرفت؟! درحالی که در اکثر مناطق شهرک کم کم ۱۴ متر هست.معلوم برای ایجاد قطعه جدید و مجبوری بر قطعه ها رو اینقدر کم کردن.من چند سال حضوری عنوان میکنم اما…

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo