نیم فصل اول به نیمه رسید و تراکتورسازی هماهنگ نشد/به نظر شما آیا تعویض چه مهره ای میتواند تراکتور را از این معضل نجات دهد ؟

تراکتور همچنان بازنده ی مطلق نیمه مربیان!!/نیم فصل اول به نیمه رسید و تراکتورسازی هماهنگ نشد

به نظر شما آیا تعویض چه مهره ای میتواند تراکتور را از این معضل نجات دهد ؟

نباید فراموش کرد که حتی خود تونی هم گفته است ، تراکتورسازی مهم تر از اشخاص است ، نفرات می آیند و می روند پس نباید تیم را فدای اشخاص کرد ، هر چند به نظر می رسد گزینه داخلی چندان مناسبی برای سرمربی گری در تراکتورسازی وجود نداشته باشد.

Tiaz_tractor-01

به گزارشتبریز مدرن به نقل از  هم نوا، تراکتورسازی در هفتمین بازی لیگ برتر دومین باخت خود را کسب کرد تا شرایط برای این تیم حساس تر از پیش شود ، علاوه بر همه ی رکوردهای منفی که با این باخت نصیب تراکتورسازی شد دو نکته ی محسوس ، هواداران تراکتورسازی را بیش از پیش اذیت می کند.
اول اینکه تراکتورسازی در این هفت بازی انجام شده در لیگ برتر بدترین عملکرد نیمه های دوم مربوط به تراکتورسازی است ، این تیم برای نیمه دوم نفس کم می آورد که دلیل آن را باید از دوره بدنسازی جستجو کنیم ، دلیل دیگر ، بازی خوانی تیم مقابل از بازی تراکتورسازی و عدم بازی خوانی تراکتورسازان از تیم حریف می باشد که دلیل این علت را هم باید از آنالیزور و سرمربی تیم پرسید ، تراکتورسازی نائب قهرمان فصل گذشته است و از این تیم انتظارها بیش از این می باشد.
مشکل دوم هم به عدم هماهنگی تیم در هفت هفته برمی گردد ، باید پذیرفت که حتی اگر ۲۳ بازیکن از محلات هم در تراکتورسازی بازی می کردند طی ۳ ماه و با این امکانات حتما هماهنگ می شدند چه برسد به بازیکنانی که برای فوتبال ایران بهترین هستند وقتی یک تیم در عرض سه ماه نمی تواند هماهنگ شود چه می توان گفت؟ چند ماه ، چند سال و چند بازی برای هماهنگی یک تیم نیاز است؟
حال تونی باید یک تصمیم حساس برای تراکتورسازی بگیرد مسئله ی این که این بازیکنان در لیست تونی بوده اند یا خیر برای امروز نیست تونی باید شرایط موجود را بسنجد، ببیند آیا می تواند با بازیکنان فعلی که یک فصل مهمان تراکتورسازی هستند تیمی دلخواه هواداران بسازد یا نه؟ تراکتورسازی تیم میانه جدولی نیست و هواداران این تیم به دنبال کسب مقام هستند ، تونی با وجود چنین شرایطی باید بپذیرد که اگر نمی تواند با این بازیکنان کار کند و نتیجه بگیرد برای حفظ آبروی خود و حرمت ها خود کنار رود تا سرمربی که توانایی نتیجه گیری با این بازیکنان را دارد بر مسند مربیگری تراکتورسازی بنشیند.
نباید فراموش کرد که حتی خود تونی هم گفته است ، تراکتورسازی مهم تر از اشخاص است ، نفرات می آیند و می روند پس نباید تیم را فدای اشخاص کرد ، هر چند به نظر می رسد گزینه داخلی چندان مناسبی برای سرمربی گری در تراکتورسازی وجود نداشته باشد.

0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۱ پاسخ

 1. مرتضی گفت:

  به نظر من این مدیرعامله که بایستی عوض بشه. به دلایل زیر:
  ۱- به دلیل اینکه بازیکن سرباز برای تیم ارزون تموم می شده، این فصل هرچی بازیکن سرباز اعم از بی کیفیت و غیره بود گرفتن برای تراکتور
  ۲- در انتخاب کادر مربی گری معلوم نیست ملاک ایشون چی بود؟ آیا می خواستن با آوردن تونی محبوبیت خودشون رو بالا ببرن؟ اصلا مشخص نیست در حالی که سال قبل رسول خطیبی نتایج بدی در تراکتور نگرفته بود چرا این آقا اومد و خطیبی رو بیرون کرد؟
  ۳- یه چیز خیلی جالبی که وجود داشته این بود که دوستان در باشگاه اول رفتن بازیکن گرفتن بعد رفتن مربی رو آوردن. تا جایی که سواد ناقص بنده می رسه این مربی هستن که تعیین می کنه بازیکنان چه کسانی باشن نه اینکه اول بازیکن ها رو بخرن بعد بیا بشینین فکر کنن ببین چه مربی به درد این بازیکنان می خوره!
  خانه از پای بست ویران است! متاسفانه دراین سالها هر مدیرعاملی اومده تراکتور فقط و فقط مقطعی فکرکرده و کارهایی رو انجام داده که زودبازده بودن و زود نتیجه می دادن. اونهم به این خاطر که مورد انتقاد قرار نگیرن. در حالی که هییییچ مدیرعاملی اصولی کار نکرده، نه به فکر زیر ساختهای باشگاه بودن، نه به فکر تیم های پایه، نه به فکر هواداران و…. فقط و فقط بازیکن های گرون خریدن و توی اون فصل یه نتیجه نسبی گرفتن!
  در حالی که الان وقتشه که باید گفت یه تیم که حدود ۷ الی ۸ ساله در لیگ برتر تیم داری می کنه، پس کو خروجیش؟ کدوم بازیکن رو تحویل فوتبال داده؟ اصلا تیم های پایه اش در جه وضعیتی هستن؟ ورزشگاه اختصاصی تیم….!

  0

  0
 2. hossein گفت:

  مشکل عباسی دی اگر گدمللی اولسا او گرک گده.یاشاسین تونی

  0

  0
 3. شهروند گفت:

  با تعویض مربی و بازیکنان بی انگیزه و بی تعصب . شاید اوردن خطیبی کارساز باشد

  1

  0
 4. محمد گفت:

  آقا همه می دونن که تقصیر تونی نیست .این بابا فصل قبل اومد و تیمو نایب قهرمان کرد امون موقع آدم خوبی بودو خیلی فنی ….. حالا نمی زارن تیم نتیجه بگیره (هم مسئولان وهم بازیکنای بی انگیزه)تونی شد آدم بده ؟؟؟؟ بابا انصافم خوب چیزیه که خیلیلا ندارن .ماهممون باند بازیای پشت پرده رو خوب می دونیم …. حالا موضوع ازجایی جالب تر میشه که گزینه های مربیگری تازه تراکتور قلعه نوعی و افشین قطبیه !!!!!!!!!!!!!! حالا می فهمین که چی می گم .آقایون این فصل تیم و پول ندارن می خوان بیارنشون تراکتور جیبشونو پر کنن از پول عرق ریختن من وشما .فقط می تونم بگم متاسفم برای فوتبال و بازیگردانان فوتبال و اخرشم برا خودمون که ساده ایمو ………………………..

  0

  0
 5. mehdi گفت:

  دوستانی که در آخرین بازی تراختور در فصل گذشته تو استادیوم بودن فکر نکنم دیگه حال و حوصله ی دنبال کردن بازی ها رو داشته باشن.نمونش خود من.بعد اون بازی بود که‌همه چی برام تموم شد.

  0

  0
 6. سام گفت:

  یاشاسین تراختور یاشاسین تونی. باعیث هر کیم ده اولسا! تونی یوخ

  0

  0
 7. سام گفت:

  یاشاسین تراختور یاشاسین تونی.تقصیر هرکیم ده اولسا تونی یوخ

  0

  0
 8. شهروند گفت:

  به نظر من مشکل اصلی سرمربی تیم هستش با تمام احترامی که برای تونی قایل هستم باید بگم دلیل موفقیت تراکتور در سال های اخیر تونی نبود . هیچ وقت تونی از ابتدای فصل مربی این تیم نبوده . زمانی که در جام حذفی قهرمان شد ۲ بازی اخر مربی بود و فصل قبل هم تیم خطیبی بود که تو نیم فصل قهرمان شد و تیم هجومی کار میکرد تا تیم چند بازی نتیجه نگرفت سرمربی عوض شد .. الانم تیم نیاز به یه شوک داره و به نظر بنده بهترین شوک تغییر سرمربی هستش

  0

  0
 9. شهروند درجه 3 گفت:

  وختی سوپاه هر یره بورنون سوخسا ایش گلیپ یتیشر بورا, سوپاهی مودوریت فوتبالدا جواب ورمز, بولارین ایشی سینیرلره و توپراخلاریمیزا صاحیپ دورماخدی بیزیم حققیمیزی قوروماخدی, گلیپ ورزیشه گیریشسه بوجور اولار, واللاه یاخجی فیکیرلشنده آدام گورور کی حخ قوروماغا دا عورضه لری یوخده, یوخسا گچن فصل شامپیونلوغو بیزدن چالمازدیلار. ایندی ده یازیخ تونی دان چکسینلر, او ایفتیضاح کی گچن فصل جورلدیلر, دا بیزده کی حال حیر گالمادی تراختورچی اولماغا.

  0

  0
 10. شبنم گفت:

  معلومه که مدیر عامل چون دستور داده به بازیکنا تا بازی نکنن هیچکدوم از بازیکنا به حرف تونی گوش نمیدن اصلا دستوراتشو پیاده نمیکنن حیف تونی حیف کاش بره راحت شه از این فوتبال سیاسی ولی کسی که باید بره عباسی هست

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo