اجرای نقاشی دیواری ” نوسازی نمای ساختمانها” بر دیوار ساختمان شهرداری منطقه ۹ تبریز

یکی دیگر از ۲۵ نقاشی دیواری مصوب سازمان زیباسازی ، بر روی دیوار ساختمان شهرداری منطقه ۹ ، اجرایی شد .
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی ، این نقاشی دیواری که با عنوان نوسازی نمای ساختمانها به تصویر کشیده شد ، منجر به افزایش زیبایی های بلوار خاوران شد. مدیرعامل سازمان زیباسازی ، این نقاشی را پنجمین نقاشی دیواری بلند سازمان زیباسازی طی سه ماه اخیر اعلام کرده و افزودند : ما برآنیم که دیوار تمامی ساختمانهای بلند را که موجب بدمنظری معابر شهری میگردد با عناوین مختلف نقاشی نمائیم تا موجب سرزندگی محیط شهری شوند .
مهندس امجدی گفت : پیرو فراخوان داده شده و داوری انجام پذیرفته ، از سه ماه قبل نقاشی دیواری ۲۵ ساختمان بلند شهر را آغاز نموده ایم که تحول اساسی در چهره معابر شهری تبریز ایجاد مینماید .
وی افزود : هدف از اجرای چنین نقاشی های دیواری در سطح شهر ، جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری میباشد چرا که یکی از ارکانهای زیباسازی شهر ، نقاشی های دیواری آن شهر به حساب می آیند و نقاشی های دیواری موجب زیبایی شهر و تزریق روح شادابی به شهروندان میگردند لذا به منظور افزایش زیبایی های بصری معابر شهری و ایجاد طرح های ویژه بر روی دیوارهای معابر شهری ، سازمان زیباسازی بر آن است همانند این پروژه ، دیوارهای سیمانی ساختمانهای بلند شهر را منقش به تصاویر گرافیکی زیبا نماید .

0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. ayhan گفت:

  سلام…
  مشکلی که وجود داره اینه که اصلا شبا نور کافی ندارد بجز نقاشی خانه بهنام باید نقاشی هایی که کشیده میشود نورپردازی هم بکنند.

  2

  0
 2. masoud گفت:

  dogrudanda gozeldi elleri agrimasin

  2

  0
 3. پیام گفت:

  عالیه
  ولی پیام این نقاشی دیواری بیشتر می تومه این باشه که هر آنچه که در نقشه ساختمانی به عنوان نما در هنگام صدور پروانه ساختمانی تصویب گردیده است عینا اجرا گردد. البته نوسازی نمای ساختمانها هم هدف خوبی است.

  2

  0
 4. شبنم گفت:

  خیلی خوبه. اگه تو گوگل عبارت street art رو جستجو کنن طرحهای جالب سه بعدی دیواری و زمینی رو می تونن ببین و ازش ایده بگیرن

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo