آغاز به کار سومین نمایشگاه فناوری های پیشرفته تبریز

 سومین نمایشگاه فناوری های پیشرفته تبریز با شرکت طرح های فناورانه و با حضور مسئولان استانی و کشوری آغاز به کار کرد.

به گزارش تبریز مدرن به نقل از نصر، ۹۲۷ طرح فناورانه در سومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز شرکت می کند که در بین این طرح ها، ۷۰ طرح از خارج استان است.

این نمایشگاه از ۲۱ الی ۲۴ آبان ماه سالجاری در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود. دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران، معاون وزیر صنایع و معاونان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

۷۰ طرح خارج از استان و یک آکادمی در این دوره از نمایشگاه شرکت می کنند که باعث خواهند شد این نمایشگاه جنبه ملی و بین المللی داشته باشد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، در درجه اول شناسایی استعداد و ظرفیت ها و در درجه دوم تلاش برای تجاری سازی آنان عنوان شده و یکی از مهم ترین شاخصه های نمایشگاه امسال، تخصصی برگزار شدن و تقسیم بندی طرح های فناورانه در زون های مربوطه است.

تبدیل تبریز به هاب منطقه ای و کشوری خرید و فروش و عرضه فناوری، از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته است.

4
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

 1. بهزاد گفت:

  یکی از نمایشگاه هایی که هیچ گونه هدف مندی و نظارتی درش وجود نداشت.
  واقعا به عنوان یک نفر که تجربه چندین نمایشگاه بین المللی دارم افسوس میخوردم که چطور فرصت سوزی میشه.
  هر کسی از هر ارگانی تونسته بود غرفه بگیره و دریغ از کمی تلاش برا غرفه سازی و ارائه طرح.
  اکثرطرح ها هم که در حد فقط ثبت اختراع و به طوری که وقتی از مخترع سوالات فنی پرسیده میشد با پیچوندن پرسشگر سعی در کتمان عیب های طرح خود داشت.
  به نحوی که در روی همه غرفه ها زده شده بود برای اولین بار در جهان ولی بعدش مشخص میشد کپی ناشیانه ای و کوچک شده ای از یک طرح جتمع و کلی.
  واقعا متاسفم.
  همین کارها باعص میشه که اعتماد به نفس کاذب سراغ آدم بیاد و فکر کنه با داشتن چندین طرح و ثبت اختراع پرا کسی سراغش نمیره.

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo