توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز: جاده باسمنج روشن شد

روشنایی معابر بلوار شهدای غواص به عنوان مسیر دسترسی به شهرک خاوران و شهر باسمنج توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز احداث شد.

به گزارش تبریز مدرن به نقل از نصر ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعلام خبر فوق افزود: این پروژه توسط امور نوسازی این شرکت انجام شده و هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال صرف اجرای آن شده است.

افشین روشن میلانی با اشاره به بازسازی و تعریض جاده باسمنج تصریح کرد: توسعه روز افزون شهرک خاوران و افزایش ترافیک در این مسیر ما را برآن داشت تا در عرض حدود دو ماه این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی از نصب ۱۳۰ دستگاه پایه چراغ ۱۴ متری در این مسیر خبرداد و افزود: ۲۶۰ دستگاه چراغ نصب شده بر روی پایه ها،این مسیر شش و نیم کیلومتری را برای تردد خودروها روشن کرده است.

وی تشریح کرد : برای تامین برق روشنایی معابر این مسیر دو و نیم کیلومتر خط هوایی فشار متوسط احداث و یک دستگاه پست کمپکت نیز نصب شده است.

روشن میلانی نصب دو دستگاه پست هوایی را از دیگر اقدامات انجام یافته در این پروژه بزرگ عنوان کرد و افزود: نیم کیلومتر شبکه فشار متوسط زمینی نیز در این پروژه احداث شده است و مجموعه همکاران در تلاشند که رضایت همشهریان محترم را در زمینه تامین پایدار و مطمئن فراهم آورند.

 

5
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo