شهردار تبریز گفت: کشتی حامل ششمین رام قطار شهری تبریز، وارد کشور شده و در بندرعباس پهلو گرفته است.

شهردار تبریز:

کشتی حامل ششمین رام قطار شهری تبریز، در بندرعباس پهلو گرفت

 

شهردار تبریز گفت: کشتی حامل ششمین رام قطار شهری تبریز، وارد کشور شده و در بندرعباس پهلو گرفته است.

به گزارش تبریزمدرن ، صادق نجفی با بیان این مطلب اظهار داشت: رام ششم قطارشهری شامل پنج واگن بوده و آماده تخلیه در گمرک  است.

وی افزود: با تخلیه واگن‌ها و طی مراحل ترخیص، تا یک ماه آتی شاهد ورود ششمین رام به دپوی ائل‌گلی خواهیم بود.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که پیش‌تر پنج رام قطار شهری وارد تبریز شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به مسیر کوتاه فاز اول خط یک، از این تعداد رام، سه رام، هر ۱۲ دقیقه یکبار، به جابجایی مسافران می‌پردازند.

نجفی با تاکید بر این‌که نگاه شهرداری تبریز به پروژه قطار شهری، فراتر از برنامه‌های رایج شهری است، اظهار داشت: شهرداری تبریز با پشتیبانی عزیزان شورا و هم‌گرایی ارزشمند مدیریت استان، تمام همت خود را صرف جبران کاستی‌های گذشته مترو کرده و در این راستا، بدون توجه به حاشیه‌سازی‌های کاذب، برنامه‌های توسعه و تجهیز پروژه را پیش می‌بَرد.

وی  با بیان این‌ که مترو، دیگر آن پروژه از یاد رفته و مغفول گذشته نیست، خاطرنشان کرد: سرعت مناسبی که در خصوص تامین واگن‌ها و اجرای برنامه‌های حفاری، مسیرگشایی و ریل‌گذاری، در پیش گرفته شده است، از تحول جدی در نگرش مدیریت شهری و استانی، به پروژه مترو حکایت دارد.

17
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. sajad گفت:

  من نمی دونم شهرداری تبریزی خواهد یه اتوبان شیک پایه پل طبقاتی بزنند ازخود یادگاربزارنن

  2

  1
 2. sajad گفت:

  فضای سبز تبریز نیاز به مدیریت قوی دلسوز نیازدارد موضع فضای سبزتبریزخیلی ضعیف است

  2

  0
 3. Saman گفت:

  سلام پویا، آیا سیستمی توی شهرداری هست که یه توجهی هم به نحوه انتخاب پیمانکار در پروژه ها داشته باشه؟؟؟ آیا در انتخاب پیمانکار به سوابقش توجه میشه؟ به بومی یا بومی نبودن پیمانکار؟؟ چرا شرکت شهر آفتاب ده ساله که مرکز تجارت فرشو معطل کرده؟؟ چرا شرکت ملی ساختمان که ده ساله متروی ایستگاه منصورو معطل کرده باید سه ایستگاه مترو در پیمان داشته باشه؟؟ چرا نباید شرکتهای بومی موفق مثل روند، ساکو ، آذر سدید و… در الویت باشن؟؟؟ آیا همه چی رانته؟؟ پویا لطفا یه جواب قانع کننده بده.

  4

  0
 4. بابک گفت:

  مواظب باشین اصفهان و شیراز مثل همیشه حقمونو نخورن ور دارن برا خودشون Smile

  7

  3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo