عباسی در گفت و گو با خبرنگاران خبر داد: انتخاب سرمربی جدید تراکتورسازی در آینده نزدیک

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با اعلام قطعی شدن رفتن تونی اولیویرا گفت: درباره گزینه‌های جایگزینی تونی به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به گزارش تبریزمدرن ، سعید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص نتیجه جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا گفت: تصمیم نهایی را پس از پایان جلسه گرفتیم و رفتن تونی اولیویرا قطعی شد.

وی درباره اینکه چرا جلسه با اولیویرا مدت زمان زیادی طول کشید، اظهار داشت: همچنان در جلسه هستیم و باید توافقات نهایی را در خصوص سایر مسائل نیز انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره گزینه‌های جدی این باشگاه برای جانشینی اولیویرا و اینکه گفته می‌شود مذاکرات با قلعه‌نویی تقریباً نهایی شده است، خاطرنشان کرد: در این خصوص هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم و به زودی درباره این مسئله نیز صحبت خواهیم کرد تا تصمیم جدی بگیریم.

به گزارش نصر،  عباسی پس از این در خصوص گزینه‌های سرمربیگری تراکتورسازی در صورت جدایی اولیویرا گفته بود امیر قلعه‌نویی، حسین فرکی، رسول خطیبی و دو مربی بومی دیگر گزینه‌های ما هستند.

0
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo