مسعود برزگر جلالی : اراضی بکر تفرجگاه عینالی محل مناسبی برای کاشت گیاهان دارویی و بومی می باشد

هشتمین جلسه ستاد فناوری گیاهان داروی و طب سنتی استان آذربایجان شرقی روز چهارشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۴ در سالن کنفرانس تفرجگاه عینالی برگزار شد.
مسعود برزگر جلالی مدیر عامل سازمان توسعه عمران عون ابن علی شهرداری تبریز در این جلسه که با حضور اعضای ستاد به همراه جمعی از دست اندرکاران صنعت گیاهان دارویی استان برگزار شد به پتانسل های موجود در تفرجگاه عینالی اشاره نمود و گفت: کوهستان عینالی با دارا بودن اراضی بکر مستعد برای سرمایه گذاری در زمینه تولید گیاهان دارویی و بومی می باشد
وی با اعلام آمادگی سازمان توسعه عمران عون ابن علی شهرداری تبریز جهت عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی برای ایجاد محل های تولید و فروش گیاهان دارویی و بومی در تفرجگاه بیان نمودند: در سال جاری تفاهم نامه ای نیز بر این اساس با مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی منعقد شده است. توسعه صنعت گیاهان دارویی پتانسیل بزرگی برای استان محسوب می شود که می توانند سودآوری خوبی داشته باشند اما برای استفاده از این ظرفیت نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد فرهنگ صحیح در بین مردم هستیم.

6
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. شوالیه گفت:

  آقای جلالی عزیز متاسفانه عملکرد سازمان عون بن علی از نظر کیفیت بسیار سطحی و پایین است و در شان یک کلانشهر دو میلیونی با سابقه تاریخی درخشان نیس . دلیل اینکه از شما انتقاد میکنم نه از بقیه برای این است که شما رو ادم منعطف و با دانشی میدانم شما دارای نشریه و و ادم منور الفکری هستید واقعا متعجب ادمی با افکار شما چرا در عون بن علی تا این حد سطح پایین عمل میکنه لازمه در همینجا از گزارش های منظم و تداوم همیشگی کارهای این سازمان بدون وقفه تشکر کنم .

  1

  0
 2. نه آقای جلالی من تشکر میکنم از زحمات شما

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo