رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر تبریز: شعار اجرای پروژه‌های اساسی در مناطق کم‌برخوردار، در این دوره از شورای‌شهر و مدیریت‌شهری، عملی شد

 b22886
رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد که شعاراجرای پروژه های اساسی در مناطق کم برخوردار در این دوره ازشورای شهر وشهرداری عملی شد.

 به گزارش تبریزمدرن ، ایرج شهین باهر، طی بازدیدی که ازشروع پروژه احداث میدان اتحاد، آخر ثقه السلام به اتحاد،اظهار داشت: اجرای پروژه های عمرانی در مناطق محروم ضمن حل مشکلات ترافیکی و ایجاد امکان دسترسی و رفاه و آسایش برای شهروندان منطقه، میتواند ارزش افزوده قابل توجهی برای املاک منطقه ایجاد کرده و عاملی برای تشویق آنان در نوسازی و بهسازی املاکشان و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاران باشد.

 وی درباره پروژه میدان اتحاد نیز گفت: اجرای این میدان در این نقطه از شهر که نقش مهمی در توزیع ترافیک به پنج مسیر به سمت جهات مختلف شهر را دارد، بسیار حائز اهمیت بوده و از نظر نقش ورودی وخروجی به مناطق پرخطر با تراکم بالا در موقعیت های بحرانی وعلی الخصوص زلزله حیاتی است.

این عضو شورای شهر ادامه داد: به همت اعضای شورای شهر وتلاش شهردارسختکوش تبریز وعلی الخصوص شهردارو معاونین تلاشگر منطقه ١٠ که با مدیریت جهادی وحضور دائمی درپروژه ها ورسیدگی به مشکلات شهروندان، در جهت رفع موانع اجرایی پروژه تلاش بسیار کرده‌اند، تصویب واجرایی گردیده است.

شهین باهر خاطرنشان کرد: پروژه امتداد ۴٢متری، بهسازی و مقاوم سازی اتوبان پاسداران، خروجی های ملازینال و آخر یوسف آباد، قسمتی از طرح توانمندسازی مناطق کم برخورداراست که انشالله درسال ٩۵نیز، ضمن تکمیل پروژه های درحال اجرا،به موضوعات وخدمات دیگری چون توسعه فضای سبز و پارکها وزمین های ورزشی در این مناطق خواهیم پرداخت تا چهره محرومیت را ازاین مناطق بزداییم.

وی با ابراز رضایت از عملی شدن شعار اجرای پروژه های اساسی درمناطق کم برخوردار در این دوره از شورای شهر و مدیریت شهری، اظهار امیدواری کرد اجرای این پروژه بتواند در حل مشکلات ترافیکی منطقه، تاثیرگذاری شایانی داشته باشد.

4
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. یحیی گفت:

    اقا یه خورده هم به این مارالان برسید. اوصاعش خیلی بده. جای دوری نمیره به خدا. اجرتون با امام حسین ایشالا

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo