مذاکره شهردار منطقه هشت با برادران سرابی اقدم به منظور تجهیز کامل موزه بازار و مشاغل

شهردار محترم منطقه ۸ به همراه معاون عمرانی منطقه با حضور در محل کار برادران سرابی اقدم و بازدید از مجموعه اشیاء قدیمی و تاریخی ،مذاکراتی با ایشان به منظور تجهیز کامل  موزه بازار و مشاغل انجام دادند  .

به گزارش تبریزمدرن به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هشت  مهندس مدبر در این بازدید با بیان اینکه عملیات عمرانی موزه بازار و مشاغل توسط شهرداری منطقه هشت به اتمام رسیده که آماده تجهیز میباشد تا آقایان سرابی اقدم  با استفاده از وسایل قدیمی  مشاغل مختلف و طراحی سنتی  آنجا این مکان را تجهیز نمایند و  بعنوان موزه بازار و مشاغل در آینده نزدیک راه اندازی نمائیم

ایشان افزودند: با لحاظ اینکه این موزه  در کنار بازار تاریخی تبریز قرار گرفته و همچنین با توجه به نزدیکی مجموعه تاریخی صاحب الامر و مسجد حاج صفرعلی از موقعیت خوبی برای جذب گردشگر برخوردار می باشد و ما با همکاری برادران سرابی اقدم میخواهیم اولینی دیگر برای تبریز به ارمغان بیاوریم .

در این دیدار مقرر شد برادران سرابی اقدم طی روزهای آتی اقدام به تجهیز و طراحی و پارتیشن بندی داخل موزه نمایند و این موزه را با تخصص خود تجهیز  وآماده افتتاح نمایند .

 

8
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. شهری گفت:

  بسیار عالی است. امیدوارم توسعه یابدو مردم هم مخصوصا بازاریان قدیمی استقبال نمایند.

  0

  0
 2. علیرضا گفت:

  ایا پاساژ قدس خیابان خاقانی در طرح میدان ساعت تبریز است

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo