بررسی سازه ای طرح شبدری با حضور دکتر نوری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تبریز

بررسی آلترناتیو های پل بزرگ تقاطع غیر همسطح طرح شبدری بلوار شهدای غواص با ۶۵ متری خاوران و آذران و اتصال آن به میدان بسیج

به گزارش تبریزمدرن  به نقل از روابط عمومی منطقه ۹ جلسه هفتگی معاونت عمران با حضور مشاور پیمانکار طرح شبدری و با حضور میهمان ویژه جناب آقای دکتر نوری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تبریز با هدف بررسی آلترناتیوهای پل بزرگ تقاطع غیر همسطح طرح شبدری بلوار شهدای غواص با ۶۵ متری خاوران ، آذران و اتصال آن به میدان بسیج برگزار گردید.

این جلسه ابتدا با صحبتهای مهندس سیفی معاون فنی و عمرانی منطقه آغاز شد که ایشان علاوه بر پیشنهادهای خود برای دقت و تسریع در اجرای پروژه خواهان اعمال معماری اسلامی در اجرای دهانه های پل بزرگ شدند تا بتوان پلی را لایق نام تبریز ساخت.


در ادامه مشاور پروژه با ارائه طرحهایی از پل های معروف جهان و امکان بومی سازی آنها برای اجرای پل بزرگ طرح شبدری راهکارهای اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.در پایان نیز دکتر نوری عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در خصوص این طرحها نظرات خود را اعلام نمودند و مقرر شد در این خصوص هفته آینده نیز در مورد طرح نهایی بحث و گفتگو شود. 

9
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo