تخصیص اعتباری ویژه جهت مکانیزه کردن شبکه آبیاری فضای سبز تبریز در بودجه ۹۵

IMG_20151122_093455
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز از برنامه ریزی برای اختصاص ۴۰ میلیارد ریال از بودجه پیشنهادی فضای سبز در سال ۹۵ جهت مکانیزه کردن شبکه آبیاری فضای سبز خبر داد.
به گزارش تبریزمدرن ،مهندس محمدحسین حسن زاده در جلسه فضای سبز با بیان این مطلب اظهار داشت: همچنین ۴۰ میلیارد ریال از این بودجه پیشنهادی به بحث تملک اختصاص یافته و ۲۰میلیارد ریال از این مبلغ نیز برای بهسازی فضای سبز تخصیص می یابد.
حسن زاده به بحث واگذاری پیمان های فضای سبز نیز اشاره کرده و افزود: در این راستا دفترچه پیمان فضای سبز برای سال ۹۵ بررسی و اصلاح شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرانه فضای سبز تبریز اظهار داشت: تعریف واحدی از سرانه فضای سبز وجود ندارد و و کل فضای سبز شهری نسبت به مساحت منطقه و همچنین جمعیت مربوطه بررسی می شود.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه هم اکنون برنامه های تفریحی فضای سبز به عنوان اولویت برای این سازمان به شمار می رود، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲ میلیارد ریال برای تکمیل ائل باغی و عباس میرزا مورد نیاز است.
حسن زاده با بیان اینکه امیدواریم در سال ۹۵ نیز جشنواره گلهای لاله را برگزار کنیم، گفت: میزان گلکاری های انجام یافته در تبریز بسیار است که باید میزان کاشت گلهای فصلی را کاهش دهیم.
وی همچنین با تاکید بر اینکه بیشترین افراد متخصص در سازمان پارکها و فضای سبز تبریز مسغول بکار هستند، اظهار داشت: در اجرای پروژه های فضای سبز امضای کارشناسان این حوزه ضرورت دارد.
 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز یادآور شد: حفظ اکولوژیک پارکها ضروری است و به همین دلیل برای پروژه پارک بزرگ تبریز باید ۵۰ میلیارد ریال در سال ۹۵ اختصاص یابد.
5
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo