خلیلی خبر داد: کاهش عوارض محلی برای سرمایه گذاران حوزه گردشگری در تبریزسرپرست سازمان توسعه شهرداری تبریز گفت: در این مدت کمی که از انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی میگذرد، اقدامات قابل توجهی انجام یافته است.
به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز ، دکتر رضا خلیلی شب گذشته با حضور در برنامه شهریمیز خاطر نشان کرد: کارگروه تعرفه عوارض محلی  و تشکل های صنفی برای سال ۱۳۹۵در شورای اسلامی شهر در حال بررسی است که در صورت تصویب این تعرفه توسط شورا و فرمانداری تبریز در سال ۹۵ اجرایی می شود.

 


خلیلی ادامه داد :همچنین با دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز  یک پکیج تشویقی برای سرمایه گذاران در حوزه گردشگری در نظر گرفته شده است که در صورت تصویب آن توسط کمسیون ماده ۵ بسترهای لازم برای سرمایه گذاران در تبریز فراهم می شود.
وی با اشاره به همبستگی و وحدت ارگان های دولتی و بخش خصوصی برای میزبانی شایسته تبریز در سال ۲۰۱۸ یادآور شد: همه نهادهای دولتی  و مردمی دست به دست هم داده اند تا تبریز را به بالاترین جایگاه بکشانند تا این کهن شهر بتواند در سال ۲۰۱۸ میزبان شایسته ای برای کشورهای اسلامی باشد.
سرپرست سازمان توسعه و گردشگری همچنین گفت: توجه ویژه به پتانسیل های گردشگری موجود به ویژه آثار موجود در سطح شهر یکی از اولویت های سازمان های متولی است و به دستور مقامات ارشد استانی سعی می شود که با بهسازی پتانسیل های تاریخی موجود غنای تاریخی و تمدنی این شهر را به صورت شایسته معرفی کنیم.

 


خلیلی خواهرخواندگی تبریز با ۱۳ شهر جهان را یکی از پتانسیل های مهم برای معرفی تبریز در سطح جهانی عنوان کرد و گفت: باید از پتانسیل خواهرخواندگی تبریز با این شهرها نهایت استفاده را داشته باشیم و از این پتانسیل برای معرفی هرچه بیشتر تبریز با برگزاری برنامه های فرهنگی در سطح جهانی بهره مند شویم.
انتهای پیام/

3
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo