معاون فنی و عمرانی سازمان پارکها و فضای سبزخبرداد: پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه آمفی تئاتر روباز ائل گلی

 معاون فنی و عمرانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه آمفی تئاتر روباز ائل گلی خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان پارکها و فضای سبز تبریز، ناصر اسماعیل زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این پروژه جهت تامین بخشی از نیازهای فرهنگی و هنری در مجموعه ائل گلی احداث شده تا شهروندان، جوانان و هنرمندان جهت اجرای برنامه های هنری خود از آن بهره مند شوند.


وی ادامه داد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز در کنار اولویت دهی به پروژه های فضای سبز در پارک بزرگ ائل گلی، پرداختن به زیرساخت های فرهنگی جهت استفاده عموم را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

اسماعیل زاده با اشاره به مشخصات این پروژه تصریح کرد: آمفی تئاتر روباز ائل گلی با گنجایش ۳۰۰ نفر احداث شده و هم اکنون در مراحل پایانی و نصب صندلی و… به سر می برد.


معاون فنی و عمرانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز یادآور شد: با توجه به اهمیت این پروژه همچنین در بودجه سال ۹۵ سازمان پارکها نیز اعتباری برای بهبود و تکمیل هر چه بهتر این آمفی تئاتر در نظر گرفته می شود.


گفتنی است، پروژه آمفی تئاتر روباز در محدوده بادام زار ائل گلی ( ورودی ائل گلی از مسیر اتوبان شهید کسایی) احداث شده است.

10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. امروز روز بسیار گرمی خواهد بود ؛ فردا وزش باد شدید و بارش داریم و از چهارشنبه کاهش دما

    پیش آگاهی : چنانچه نقشه ها تغییری حاصل نکنند ، به نظر می رسد از هفته ی دوم بهمن ماه ( اواسط هفته ی آتی ) هوای سرد به همراه بارش برف خوب آغاز شود ؛ هر چند این یک پیش آگاهی بوده و تا تثبیت نقشه ها قطعیت کامل ندارد.

    1

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo