ائل باغی تفرجگاه گردشگران در سالهای آتی

IMG_4930اه

به گزارش تبریزمدرن به نقل از روابط عمومی منطقه ۹ ، بازدید از تفرجگاه ائل باغی با حضور معاونین محترم مالی، خدمات، ترافیک، مدیر فضای سبز و همچنین مشاورین محترم شهردار و مشاور ائل باغی برگزار شد که بعد از بحث و تبادل نظر پیرامون طرحهای ارائه شد مشاور و ورودی های پیشنهادی ائل باغی، به بازدید میدانی از پارک و امکان سنجی طرحهای پیشنهادی پرداخته شد.

لازم به ذکر است طی جلسه بر لزوم توجه مشاور به طرح توسعه آتی تفرجگاه متناسب با حفظ حداکثری فضای سبز و درختان موجود مطابق با توسعه پایدار و رعایت سیاست های کلی شهرداری با رویکردی راهبردی تاکید شد.

همچنین پل طبیعت اتوبان شهید کسایی که مسیر سبز پیاده اتصالی بین ائل باغی و ائل گلی است، از نظر امکان سنجی اجرایی شدن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در اینجا پایگاه خبری /شهری  تبریزمدرن تقدیر و تشکر خود را از مدیر جدید تفرجگاه ائل باغی آقای مهندس یوسف زاده که طی مدت انداک سرپرستی خود اقدامات بزرگی در راستای توسعه ائل باغی انجام داده اند که در آینده علنی خواهد شد ابراز مینماید.
23
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  اقا پویا از پارک بزرگ خبری نیست ؟! انگار بیخیال شدند

  9

  0
 2. ائلشن گفت:

  سلام و خسته نباشی پویای عزیز
  یه بار رفتم ائی باغی فضای سبزش خوبه ولی در مورد خیابوناش ،خیلی تنگ و کم عرض کار کرده اند و اصلا آینده نگری نکرده اند تازه برای الانش هم نامناسبه از آن بابت افتضاحه

  5

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo