استاندار آذربایجان‌شرقی: اجازه تغییر کاربری فضای سبز را نخواهیم داد

۳۲
استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اجازه تغییر فضای سبز به دیگر کاربر‌ی‌ها را نخواهیم داد هر چند برایمان گران تمام خواهد شد ولی اجازه نمی‌دهیم فضای سبز در استان و شهر تبریز به فضاهای دیگر تبدیل شود.
به گزارش تبریزمدرن ، اسماعیل جبارزاده در دومین همایش سازمان‌های مردم‌نهاد آذربایجان‌شرقی، بر گسترش سازمان‌های مردم نهاد و سپردن کارها به گروه‌های مردم نهاد تاکید کرد و از رویکرد مسئولان ارشد استانی در این زمینه خبر داد.
استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به مشکل دریاچه ارومیه گفت: در این دوره زمانی مهم‌ترین مشکل استان احیای دریاچه ارومیه است و دولت تدبیر و امید از ابتدای کار در این زمینه برنامه‌ریزی دارد.
جبارزاده یادآور شد: برای نجات دریاچه به سازمان‌های مردم‌نهاد نیازمند هستیم و بر همین اساس برنامه‌های گردهمایی و استفاده از توان آنها صورت می‌گیرد.
وی یادآور شد: نسخه کامل برای احیای دریاچه  ارومیه از سوی مسئولان امر در چندین بند ارائه شده و دولت تدبیر و امید آماده اجرای همه طرح‌ها است.
استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: از همه سازمان‌های مردم‌نهاد تقاضا داریم در بحث دریاچه ارومیه مردم را از نظر روحی و روانی آماده کنند.
16
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. جواد گفت:

  پس آقای دکتر جبار زاده همیشه مدعی !!! برج پزشکان و یا پارکینگ طبقاتی در محدوده فلک الافلاک در چه زمینهائی ساخته میشه!!! اینها که همه شون باغ بودن

  6

  0
 2. Riza.Bulut گفت:

  بهتر است آقای استاندار به جای شعار دادن عمل کنند
  هم اکنون نیز برخی پروژه های بزرگ تبریز از طریق تغییر کاربری فضای سبز انجام می شود
  نمونه بارز آن بزرگراه دو کمال می باشد. به خسوس که فاز بعدی با تخریب بیشتر باغات بیلانکوه همراه خواهد بود.
  نمونه دیگر نیز احداث ساختمان در باغ متروکه راهنمایی(مابین ایستگاه مترو تا فلکه افلاک نما) است

  7

  0
 3. behzad گفت:

  عملکرد آقای جبارزاده خیلی ضعیف بوده, بعنوان استاندار میتونست جلوی تخریبها و بی اهمیتی به اماکن تاریخی مثل ارک, مسجد کبود, دو کمال و … را بگیره , با انتقال زندان و پادگان ارتش به خارج از شهر, یک فضای سبز ایده آل را برای مردم ایجاد کنه. ایشون فقط سخنرانی میکنه و میگه که دولت تدبیر و امید بفکر دریاچس! اگه بارون نمی بارید که معلوم نبود الان وضع دریاچه اورمیه چطوری بود!

  13

  0
 4. تبریزلی گفت:

  دریاچه رو امروز رفته بودم سفر کاری ارومیه !!! فاتحه اگه زاب و حق آبه رو ندن همش شعاره همش
  عکسم دارم ماله امروز

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo