توسط سازمان زیباسازی شهرداری تبریز صورت گرفت: نصب تندیس عروج در بلوار سلیمان خاطر

مدیرعامل سازمان زیباسازی از نصب تندیس عروج در بلوار سلیمان خاطر خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از سازمان زیباسازی،علی فرخی ضمن اعلام خبر فوق افزود: این اقدام به منظور افزایش زیبایی های معابر تبریز، توسط سازمان زیباسازی اجرا شده است که رویکرد فرمی آن جالب توجه است.

وی در مورد جزئیات این اثر هنری گفت: این مجسمه به ارتفاع ۲/۳ متر و از جنس فایبرگلاس ساخته شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی درادامه با تشریح اقدامات سازمان در حوزه مجسمه سازی، گفت: از جمله اهداف سازمان زیباسازی تبریز در زمینه مجسمه سازی، تغییر منظر و سیمای بصری شهر بوده و سعی میکنیم با نصب مجسمه با موضوعات مختلف، گامی موثر در زیبایی شهر و آگاه سازی مردم برداشته باشیم.

مهندس فرخی در پایان گفت: تمامی کارشناسان هنری براین عقیده اند که مجسمه های یکی از مهمترین ابزارهای اطلاع رسانی شهر و مهمترین ابزار پویایی و هویت بخشی به فضاهای شهری هستند و همه بر این واقفیم که مجسمه های هنری ارزشمند در یک شهر می تواند موجب زیبایی و جذابیت بیشتر آن شهر برای شهروندان و مسافران گردد.

18
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

 1. Mohsen گفت:

  پویا شهرداری چرا تکلیف پارک ارم رو تعیین نمیکنه؟

  5

  0
 2. امین گفت:

  سلیمان خاطر دیگه کجاست آقای پویا

  3

  0
 3. ناشناس گفت:

  والله ما زیبایی در این تندیس مشاهده نکردیم
  تازه این مجسمه وسط درختها گم شده و اصلا دیده نمیشه

  0

  2
 4. مهدی آیسان گفت:

  این اسم سلیمان خاطر برای شهر ما مایه آبرو ریزی هست . ایمن الظواهری سردمداران القاعده جزو پیروان سلیمان خاطر می باشد مثل این هست که قاتلان رئیس جمهور محبوب و نخست وزیر مان رجایی و باهنر اسم یک خیابان در قاهره باشه

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo