الجزیره امارات ۰ – ۱ تراکتورسازی ایران تراکتور چشم و چراغ ایران در آسیا

 

 تراکتور سازی تبریز در بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز توانست با یک بازی حساب شده الجزیره امارات را در هم کوبید.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از نصر  ،تیم تراکتورسازی تبریز در حالی از ساعت ۲۰ در استادیوم حسین بن راشد ابوظبی امارات میهمان تیم الجزیره امارات بود که تیم اماراتی برای جبران مافات به میدان میرفت.
تیم تراکتورسازی تبریز در نیمه اول توانست به خوبی با یک بازی حساب شده و تاکتیکی توانست تیم اماراتی را مهار کند و این تیم را در خانه خود برای یک حمله از قبل تمرین شده با مشکل مواجه کند.
تراکتور سازی تبریز توانست در همان نیمه اول و در یک ضد حمله سریع با بختیار رحمانی گل اول سرخ پوشان را به ثمر برساند.

تیم اماراتی در نیمه دوم دست به اب و اتش زد تا بتواند بازی را به تساوی بکشد، اما می توان سربازان تبریز را چشم و چراغ ایران در بازی های اسیایی نامید.
در نیمه دوم نیز از دقیقه ۶٠ به بعد اماراتی ها بازی را فیزیکی دنبال کردند تا شاید با گرفتن خطا در اطراف محوطه جریمه تراکتورسازی به گل تساوی برسند، اما یاران قلعه نوعی با بازی خونسرد و ارام بیشتر موجب عصبانیت تیم اماراتی می شد.

در این دیدار شاگردان امیر قلعه‌نویی با ترکیب محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، بختیار رحمانی، سروش رفیعی، آگستو سزار، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی به میدان رفتند.
بختیار رحمانی در مقابل الجزیره با سه گل در مجموع رفت و برگشت هتریک کرد تا بیش از بیش محبوب دل هواداران شود.

نکته جالب توجه بازیکنان سرباز در تراکتورسازی بازی فیزیکی و بدون توجه به ساق پاهایشان بود مطلبی که در اوایل فصل بسیار از سوی کارشناسان مورد نقد قرار میگرفت و هواداران بسیار از این موضوع ناراحت بودنند ولی در این دیدار و همینطور دیدار قبلی شاهد این مطلب هستیم که بازیکنان سرباز واقعا از جان و دل برای تیم خودشان بازی می کنند.

11
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo