ریاست کمسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز: فعالیت شهرداری تبریز در حوزه فرهنگی قابل توجه است

افتتاح پارک موزه قاجار

 ریاست کمسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی تبریز گفت: شهرداری تبریز از یک نهاد خدماتی صرف به پایگاه اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده است.

به گزارش تبریز مدرن ، فریدون بابایی اقدم در مراسم افتتاخ موزه قاجار افزود: ورود شهرداری تبریز در حوزه پروژه های بسیار شایسته تقدیر است ، پروژه هایی همچون بهسازی مقبره الشعرا، پارک موزه قاجار و تملک و مرمت خانه های تاریخی در محدوده شهرداری منطقه ۸ نشان از رویکرد فرهنگی شهردار تبریز است.

ریاست کمسیون معماری و شهرسازی یادآور شد: همه دستگاه های اجرایی استان باید به اماکن تاریخی توجه ویژه ای داشته باشند و ما شاهد رونق این اماکن ارزشمند باشیم.

وی همچنین گفت: کمتر از دو سال تا آغاز میزبانی تبریز از گردشگران جهان اسلام باقی مانده است و در این مدت کوتاه باید شاهد بهسازی و زیباسازی اماکن و سایت های تاریخی باشیم.

5
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. ایران زیبا گفت:

    با سلام
    جناب آقای قندگر مشاور محترم شهردار و جناب دکتر بابایی عضو شورای اسلامی شهر خواهش میکنم در ایستگاهای اتوبوس به جای تبلیغات از پیام ها و تصاویر فرهنگی و اجتماعی استفاده بشه. ایستگاهای اتوبوس شهر اصفهان با اینکه به لحاظ زیبایی در سطح پایین تری نسبت به تبریز قرار دارند اما از این پیام ها استفاده میکنند که ارزشمنده. لطفا بررسی کنید

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo