۸۴۶۶۹t

 

پس از کش و قوس های فراوان و هیجان زاید الوصف کاندیدا ها و هواداران شان، انتخابات به خط پایان رسید.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از تبریز من ، ساعاتی قبل نتیجه رسمی رقابتی فشرده، مهیج و تماشایی مشخص شد  و چهره چهار نماینده شهر و دیارمان به صورت کامل رونمایی شد.

طبق اعلام مسئولین ، خانم زهرا ساعی با ١٣۴ هزار و ١٣١ رای، محمد حسین فرهنگی با ١١۶ هزار و ٧٣٨ رای، شهاب الدین بیمقدار با ١١٢هزار و ٣۴۵ رای و علیرضا منادی سفیدان با ١٠٩ هزار و ١۴٩ رای توانستند چهار کرسی بهارستان را از آن خود کنند.

چهره هایی که فارغ از وابستگی های حزبی و جناحی، وظیفه سنگین وکالت مردم تبریز، آذرشهر و اسکو را به دوش خواهند کشید.

مردم ما کم توقع ترین، دلسوزترین و وقت شناس ترین مردم جهان هستند و در حالی که شاید از فشار های مختلف اجتماعی. اقتصادی و سیاسی کمر خم کرده اند ولی در آزمون حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لحظه ای تردید نمی کنند و در صحنه حاضر می شوند.

دیروز (جمعه)  نیز از همان روزهای تاریخی، بیادماندنی و حماسه سازی بود که از اول انقلاب تا به امروز بارها و بارها تکرار شده است.

آیا مسئولین ما نیز برای مردم دلسوز بوده اند؟

امیدواریم که چهار نماینده منتخب و دو نماینده منتخب پیشین، به عنوان زبان گویای مردم این سه شهر دست در دست هم دهند و برای خدمت به ولی نعمت های شان که با برگه های رای آنها راهی صندلی های بهارستان شده اند، همقسم شوند.

امیدواریم که این شش نماینده، مردم را فراموش نکنند.

مردمی که چه به لیست امید رای داده باشند چه لیست خدمت و تجربه.

از امروز این دو لیست باید به دست فراموشی سپرده شود

لیست اصلی مشکلات این مردم باید باشد.

اشتغال، مسکن، ازدواج، امنیت شغلی، امنیت سیاسی، امنیت رفاهی و…

لیست امید و لیست تجربه و خدمت به تاریخ پیوست

این شش منتخب وظیفه دارند تا به احترام و عزت این مردم، تا پای جان از منافع شهر و دیارمان دفاع کنند و لبخند رضایت را بر لبان آحاد مردم بنشانند.

مردم ما شایسته بهترین ها هستند، شما هم بهترین باشید لطفا …

عادل جعفرموحد/ کارشناس رسانه