در دیدار شهردار تبریز با قائم‌مقام شرکت CRR-Puzhen صورت گرفت؛ پیگیری روند تولید، تکمیل و انتقال قطعات واگن‌های متروی تبریز

IMG_6646.jpg

 شهردار تبریز در دیدار با قائم‌مقام شرکت سازنده ۳۱۵ واگن قطار شهری تبریز گفت: ارتباط مستمر و موفق پروژه قطار شهری تبریز با بخش‌های فنی و صنعتی شرکت چینی، حاوی منافع دو طرفه خواهد بود.

به گزارش تبریزمدرن ، شهردار تبریز با اشاره به مونتاژ قطعات متروی سه کلان شهر تبریز، اصفهان و شیراز در تبریز گفت: شهرداری تبریز در مقابل تامین زیرساخت‌ها و شرایط فنی، از طرف چینی انتظار دارد، روند تولید، تکمیل و انتقال قطعات را به تبریز با سرعت بیشتری پیگیری کند.

وی متذکر شد: شهرداری تبریز، موضوع قطار شهری تبریز را به عنوان یک بحث ویژه مد نظر قرار داده و مصمم است با ایجاد زمینه های لازم، روند پرشتاب این پروژه را همچنان پیگیری کند.

یانگ چی، قائم‌مقام شرکت CRR-Puzhen، سازنده ۳۱۵ واگن قطار شهری تبریز نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: از مجموعه ۳۱۵ واگنی که برای سه کلان‌شهر تبریز، اصفهان و شیراز، ۱۸۰ واگن مربوط به متروی تبریز است.

وی اضافه کرد: شرکت CRR-Puzhen به تعهد خود در خصوص ساخت ۱۰۰ واگن در چین عمل کرده که از این تعداد، ۴۰ واگن به تبریز اختصاص خواهد داشت.

8
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo