معاون هماهنگی امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز تبریز: ۵۰۰ هزار درختچه از ابتدای سال ۹۵ در تبریز کاشته شده است

۱۶۹۴

 

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز تبریز از کاشت نیم میلیون درختچه از ابتدای سال ۹۵  تا کنون در تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن ، مهندس علی کوشکسرا ظهر دیروز در جمع مدیران فضای سبز مناطق شهرداری تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه هیچ گونه مشکلی در تامین و کاشت درختچه در سطح شهر تبریز وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات نهضت درختکاری تبریز به خوبی و طبق برنامه پیش بینی شده در حال اجرا است، گفت: مناطق با توجه به برنامه مصوب ، در این زمینه اقدام کرده اند و این اقدامات در سطح شهر بسیار محسوس است و شهروندان می توانند تحولات کاشت درخت و درختچه در تبریز را مشاهده کنند.

 کوشکسرا یادآور شد: تمام تلاش خود را داشته ایم تا اعداد و ارقام در زمینه کاشت ها به طور واقعی باشد چرا که در فضای سبز چیزی به اسم عدد سازی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملیات سم پاشی در سطح شهر، تصریح کرد: هم اکنون عملیات سم پاشی نوبت اول در ۸۰ درصد از فضاهای سطح شهر به اتمام رسیده و فقط بخش های کوچکی به طور لکه ای باقی مانده که این قسمت ها نیز طی روزهای آینده به اتمام می رسد.

وی از ارزیابی ناظرین و سرناظرین فضای سبز تبریز نیز خبر داده و افزود: این ارزیابی توسط کمیته ارزیابی سازمان پارکها و فضای سبز تبریز انجام خواهد شد.

10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۹ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  ۱ سال بد نصفش خشک می شود

  3

  4
 2. کاظم گفت:

  من نمیدانم معاون هماهنگی امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز تبریز و رییسش در کدام ده کوره‌ای درسشان را تمام کرده‌اند از ال‌گلی تا میدان راه‌آهن را خالی از درخت کرده‌اند رفته‌اند پشت کوههای اینالی درخت میکارند نگاه کنید به چهار راه آبرسان ، چهارراه منصور، میدان ساعت و ۰۰۰۰ و بقیه خیابانها.
  یعنی این بدبختها فکر نکنم تا حال با گوگل ارث فضای سبزداخل شهر تبریز را با یزد، کرمان، شیراز،اصفهان و تهران مقایسه کرده‌ باشند.

  16

  0
 3. saeed گفت:

  اقا پویا قرار شده تا پایان امسال دو میلیون اصله کاشته بشه دیگ درسته؟

  1

  0
 4. Arash گفت:

  ۱ این همه کوههای خاکی تو تبریز هست پر تپه هست تبریز اینارو با این روش جدید سبز کنن پارک نمیخوابیم اونجا
  ۲اصلا پارک افتتاح نمیشه تو شهر تو مرکز شهر تو چهار راه منصور بچه ها فرش سنگی چهاراه منصور رو پارک کردن دوچرخه اسکیت خانوم ها هم نشستن پارک شده اونجا عصرا سر بزنین از بس پارک نیست مرکز شهر به قول دوستمون از ابرسان تا میدان ساعت اون همه جمعیت جز پارک خاقانی کوچک یه پارک نیست ۴راه منصور داره میترکه از پاساژ لا اقل به جای یکی از اونا جایی برای احداث پارک در نظر بگیرین
  ۳ تو تبریز فقط کوهارو پارک میکنن اینم خوبه ولی اولویت با جایی که یه عالمه تجاری و مسکونی هست یه پارک ۵۰۰ متری هم باشه نیازه مدیران و شهرداران عزیز تو رو خدا ( راهنمایی ابرسان منصور بازار نصف راه نه پارک هست نه سرویس بهداشتی) تو عینالی الداغی پارک یادگار شاهگلی هی سرویس بهداشتی نزنین فقط بابا بسه
  کوهارو ول کنین همه داخل شهر زندگی میکنن کوه نیستن
  مردیم از بس گفتیم پارک پارک
  تبریز شده تجاری مسکونی بسه بابا اشباع شده بفهمین
  خیانت خیانت بسه
  مصوب کنن پارک داخل شهر داخل شهر داخل شهر
  پیرمرد پییرزن زن بچه داخل شهر هستن اتوبان نیستن بفهمید همه فهمیدند دیگه شما هم… من مردم به خدا

  7

  1
 5. علی گفت:

  تنها با کاشت درخت به وسیله سازمان فضای سبز و شهرداری مخالفم…
  باید در بین خود مردم فرهنگ سازی هم بشه که جلوی در خانه ها و مغازه ها مردم خودشون به فضای سبز اهمیت بدن…

  0

  0
 6. ناشناس گفت:

  که از این تعداد چهارصد و نود هزار خشک خواهند شد

  0

  0
 7. ناشناس گفت:

  معلوم نیست از این تعداد اصله! نصیب داخل شهر شده چه تعداد نصیب پشت کوها !!! نمی دونم شهرداری خودشو به خریت زده یا ملتو احمق فرض کرده !!! به قول دوستمون باید این مسیولان شهرداری تبریز رو که واقعا پاک دستیشون تو جریانات اخیر هم برا مردم تبریز اثبات شده!!! سوار هواپیما کرد و از بالای شهر های کویری کشور مثل اصفهان و تهران و قم و …. گذروندشون تا بفهمند فضای سبز یعنی چه !!؟ احتمالا معنی فضای سبز شهریو نمی دونند ! ملت به فضای سبز داخل شهر نیاز دارن نه به فضای سبز قلهی عینالی !!

  1

  0
  • پویا گفت:

   دوست عزیز واقعا کاشت بی نظیری امسال در تبریز انجام شده و ادامه خواهد داشت
   همونطور که مستحضرید در عرض یک روز نمیشه فضای سبز شهر رو متحول کرد زمانبر است و باید صبر کرد

   3

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo