شهردار تبریز در صحن علنی شورای اسلامی شهر عنوان کرد؛ تزریقات مالی دو سال اخیر، نشان‌دهنده عزم شهرداری در پیشرفت پروژه مترو

شهردارشورا .jpg

 شهردار تبریز با اشاره به تزریق حدود ۹۰۰ میلیارد تومان در سال‌های اخیر، به پروژه مترو گفت: از این حجم هزینه‌گذاری، حدود ۲۱۸ میلیارد تومان مربوط به ۱۲ سال گذشته و مابقی که شامل بخش اعظم آن است، در دو سال گذشته صورت گرفته است.

به گزارش تبریزمدرن ، دکتر صادق نجفی در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با بیان این مطلب تاکید کرد: این حجم از تزریقات مالی، نشان می‌دهد شهرداری، در ارتباط با هزینه‌گذاری‌های لازم، هیچ‌گاه کوتاه نیامده است.

وی اضافه کرد: تمام توان خود را برای اتمام ایستگاه میدان ساعت تا شهریورماه، به کار گرفته‌ایم و در عین حال، تاکید داریم که عملیات عمرانی هیچ ایستگاهی، نباید پیش از تملک آغاز شود.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: حساسیت شورای محترم به بحث قطار شهری تبریز را قدر می‌دانیم و امیدواریم این توجه ویژه، در پشتیبانی از پیشرفت پروژه موثر واقع شود.

9
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. ناشناس گفت:

    آقا پویا آقای امیر حقیان موفق به استیضاح شهردار شد؟ اگه جواب مثبته نتیجه ی استیضاح چی شد؟ امیدوارم آنچه بسود شهر هست اتفاق بیفته.

    5

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo