اکرم حضرتی در جلسه شورا عنوان کرد: دستگیری من سوتفاهمی بیش نبود!

 شورای شهر

 عضو شورای اسلامی شهر تبریز پس از چند جلسه غیبت در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز حضر یافت.

به گزارش تبریزمدرن ، اکرم حضرتی که از اول امسال در جلسات شورای شهر تبریز حضور نیافته بود، در جلسه این هفته شورای شهر تبریز حضور یافت.
این عضو شورای شهر تبریز هفته گذشته با قید ضمانت آزاد گردیده است و امروز صبح در جلسه هفتگی شورای اسلامی شهر تبریز حضور یافت.
اکرم حضرتی در جلسه امروز شورای شهر تبریز با قرائت آیاتی از کلام الله مجید اظهار داشت: سوءتفاهمی برایم پیش آمد که بنده در جلسات حضور نداشتم و انشاءالله با بررسی کارشناسی و عالمانه این مشکلات رفع می شود و از همه نهادهای نظارتی و قضایی تقدیر و تشکر می کنم که با حساسیت و توجه ویژه موضوعات را پیگیر هستند و از همکارانی که در غیاب من از خانواده ام دلجویی کردند تشکر می کنم.
وی در ادامه با اعلام اینکه این امتحان الهی بود و حتما حکمتی دارد و امیدوارم آنچه خیر و خوشایند است، اتفاق بیافتد اظهارداشت: از آقای دادستان نیز تشکر می کنم که حضوری به ملاقات بنده آمدند و انشاءالله با رفع اتهام، سربلند به مردم بگوییم هرگز به رای شما خیانت نمی کنیم.
حضرتی افزود: این اتفاق را حکمتی می دانم و امیدوارم هر آنچه خیر است اتفاق بیفتد به آقای لطفی تبریک می گویم و از آقای نورمحمدزاده عذرخواهی می کنم که با آمدن من امکان تداوم فعالیت ایشان میسر نشد.
پیش از این نیز المیرا خاماچی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تبریز که با قید ضمانت آزاد شده بود در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز حضور یافته بود.
چهار نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص پرونده مطروحه در دادگستری بازداشت شده بودند که تا امروز دو نفر از این افراد به قید ضمانت آزاد گردیده اند.

2
17

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۱ پاسخ

 1. Mammad گفت:

  پس این همه رشوه و تبانی رو عمه من انجام میده

  42

  0
 2. Aydin گفت:

  سو تفاهم… سو تفاهم ؟؟؟؟؟
  یعنی چی , مگه مردم مسخره شمان ؟؟؟؟
  میدونین این کارها چقدر به آبروی تبریز ضربه زد ؟؟
  آخه مگه میشه یکی رو سه ماه نگه دارن وبعد آزاد بشه ؟؟
  به حتم این کارها به خاطر متوقف کردن روند پیشرفت تبریز بود و سپاه تقش اصلی این ماجرا بود .

  20

  0
 3. ناشناس گفت:

  کی بود ؟ کی بود؟ من نبودم

  21

  0
 4. رامین گفت:

  سن اولسن!!!!

  16

  0
 5. يعقوب گفت:

  تو کفتی و ما باور کردیم

  7

  0
 6. مهدی گفت:

  من نمی دانم اتهامات وارده به ایشان وارد بوده یا نه و در این مورد قضاوتی نمی کنم. ولی اگر درست خاطرم باشه برادر ایشان از تراکتورسازی به شهرداری آمد و در یکی از شهرداری های مناطق تبریز بعنوان معاون شهردار منطقه مذکور مشغول به خدمت شد. نمی دانم ایشان نقشی در این انتصاب داشتند یا نه.

  8

  0
 7. التین گفت:

  اگر واقعا بی تقصیر بودند چرا دستگیر شدند.باید در مورد سو تفاهم شفاف سازی کنند.در غیر این صورت به عنوان متهم در نظر مردم خواهند ماند.و امدنشون به شورا نهایت بیشرمی و پر روییه.

  7

  1
 8. ناشناس گفت:

  مگه نمیگن به قید ضمانت آزاد شدن؟ این یعنی هنوز متهم هست. اگه برائت گرفتن اونوقت بگن سو تفاهم بوده.

  11

  0
 9. ناشناس گفت:

  اینا عجب پر رو هستن.واقعا با چه رویی دارن این حرفارو میزنن.پ نه پ عمه خاله من بودن اختلاس و ارتشا کردن.عجب….عجب….

  8

  0
 10. ابولفصل گفت:

  ایشان فکر میکنند مردم هیچ چیز را نمیبینند ولی برادرایشان دم از درستکاری میزند و خواهرش سراز زندان درمیاره برای چهار عدد بلوک گداشتن در حوزه برادرش به مردم توهین میکند چون برادرش اصلا نمیداند که شهرداری باکدام ش نوشته میشود من از دادستان تبریز تشکر می کنم که دستش را رو کرد تا مردم نیز انها را بهتر بشناسند واگر کمی درمورد برادرش نیز تهقیق کند ریگی به کفشش هست

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo