‌ انتقاد شدید دکتر فریدون بابایی اقدم،از عملکرد آسفالت ریزی سازمان عمران شهرداری

cd987193ec29806f6df0871ae1d83625

به گزارش تبریزمدرن ، در جلسه علنی امروز شورای شهر،رییس کمیسیون شهرسازی و معماری، با انتقاد از عملکرد آسفالت ریزی سازمان عمران تصریح کرد: هفته گذشته در چایکنار , در هنگام بارش باران آسفالت می ریختند که من به آقای شهردار زنگ زدم و تلفن وی خاموش بود، سپس به آقای دبیری و شهین باهر زنگ زدم و بدان ها اعتراض کردم ولی گفتند که چون آسفالت از کارخانه آمده نمی توان این ها بازگرداند.

دکتر بابایی افزود : با این مسائل مردم و شهروندان بدبین می شوند که پرداخت آنان به شهرداری در کجا هزینه می شود، همه میدانیم که شهرداری های مناطق چقدر ذلت می کشند که درآمد اخذ کنند.

بابایی ادامه داد: این چندمین بار است که اتفاقات مشابه در سازمان عمران رخ می دهد و کارهای غیرفنی ادامه دارد که مجریان طرح همیشه دلایل غیر قابل قبول ارائه میکنند .

رئیس کمسیون شهرسازی شورای شهر تبریز در پایان خواستار برخورد شهرداری با این افراد شد و گفت : اگر اینقدر توانایی داریم روی آب آسفالت بکشیم این تکنولوژی را به کشورهای خارج بدهیم. این خیانت های برخی افراد بی تفاوت، زحمات فراوان شخص آقای شهردار را به هدر می دهد.

17
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. رامین گفت:

  الله سنن راضی اولسون.
  حرف دلمونو زدی کیفیت آسفالت معابر یکی از بزرگترین معضلات تبریزه.
  برای من سواله چرا آسفالت خیابان هارو به یک شرکت معتبر خارجی نمیدن!!؟ با این همه تجربه نا موفق شهرداریمون در نوسازی آسفالت(فقط پول ملتو حیف و میل میکنند).

  3

  0
 2. ناشناس گفت:

  بابایی جزو معدود ادامای شوراست که واقعا برای ملت تلاش میکنه

  1

  0
 3. مهدی گفت:

  قبل از تولید آسفالت در کارخانه باید شرایط جوی رو مدنظر قرار داد. در شرایط جوی که در آستانه بارندگی قرار دارد یا پیش بینی بارندگی قریب الوقوع شده باشد، نباید آسفالت ریزی انجام شود. این ممنوعیت در آیین نامه ها و نشریات فنی مختلف نیز ذکر شده است. فقط یک نکته رو در متن متوجه نشدم که پس از تماس آقای دکتر بابایی با دکتر دبیری و مهندس باهر این دو نفر گفته اند که امکان بازگرداندن آسفالت وجود ندارد یا شخص دیگری این موضوع رو به دکتر بابایی گفته؟ اگر این دو عضو شورا این مطلب رو گفته باشند که جای تاسف داره.

  1

  0
 4. Arash گفت:

  هتل مرمر تا امام علی رو مثلا اسفالت کردن
  ۱ یه باند کندرو رو اسفالت نکردن
  ۲ کناره های پل رو اسفالت نکردن
  ۳ کیفیت اسفالت هم افتضاح
  چرا کامل یه کار رو تو تبریز انجام نمیدن؟

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo