شهردار منطقه ۳ تبریز خبر داد؛ مسیرگشایی امتداد خیابان حافظ به کمربندی با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی

1.gif

 سرپرست شهرداری منطقه ۳ تبریز گفت: خیابان حافظ برای ایجاد راه دسترسی بهتر به کمربندی میانی و سهولت ترافیکی در حال مسیرگشایی است.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از شهرداری منطقه ۳ تبریز، پرویز عباس‌نژاد با اعلام اینکه برای حل معضل ترافیکی و مشکلات شهروندان در امتداد خیابان حافظ، مسیرگشایی با سرعت و جدیت در حال اجراست؛ گفت: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی برخوردار است.

همچنین علیرضا نصیری، معاون فنی و عمرانی منطقه نیز در رابطه با این پروژه گفت: قسمت اعظمی از زیرسازی این خیابان انجام گرفته و مابقی آن پس از اجرای دیوار سنگی که به طول ۷۰ متر خواهد بود انجام خواهد گرفت.

وی حجم خاکبرداری و نخاله برداری پروژه مذکور را افزون بر چهار هزار و پانصد متر مکعب و طول این خیابان را ۲۵۰ متر و عرض آن را ۳۶ متر بیان کرد و گفت: امیدواریم با اتمام این پروژه معضل ترافیکی چندین ساله منطقه و مشکلات اهالی محترم انتهای خیابان حافظ مرتفع شود.

 

11
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. Arash گفت:

  تا پست برق این کا رو انجام خواهند داد یا تا چهاراه حافظ؟باید طوری در نظر بگیرن که دیگه ماشینها از اون کوچه تنگ نرن
  فکر کنم اون دور برگردان رو هم باید حذف کنن

  0

  0
 2. فرهاد گفت:

  این خیابون خوبی میشه واسه فرار از ترافیک کمربندی(خ ازادی)- فقط اولش تنگه- خود چهار راه حافظ رو هم باید عریض کنند- تو کل خ ازادی حافظ و ارتش چراغ قرمز دارن- اگه اونا هم تبدیل به زیرگذر یا بالاگذر بشن عالی میشه- بدون توقف از ابرسان میشه تا اذربایجان رفت

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo