هتل کایا لاله پارک افتتاح شد /گزارشی تصویری از داخل اتاق ها و سوئیتهای هتل ۵ ستاره کایا لاله پارک تبریز

هتل ۵ ستاره لاله پارک تبریز با ۸۰ میلیون دلار سرمایه گذاری بخش خصوصی و بدون استفاده از تسهیلات و منابع دولتی ظهر امروز / سه شنبه/ با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و جمعی از مقام های محلی و سرمایه گذاران بخش خصوصی افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری تبریزمدرن ، این هتل که ساخت آن هشت سال به طول انجامیده ۲۲۲ اتاق، ۵۵۰ تخت و هشت تالار مجزا دارد و در ۱۷ طبقه ساخته شده است.
با افتتاح این مرکز اقامتی ۵ ستاره برای ۱۵۰ نفر به طور مستقیم و ۵ پنج هزار نفر به طور غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد شده است.
علی پولاد، رئیس هیات مدیره شرکت لاله پارک تبریز در آئین افتتاح این مرکز اقامتی اظهار کرد: تا کنون چهار هزار میلیارد ریال برای ساخت مجموعه لاله پارک تبریز متشکل از مرکز خرید و هتل ۵ ستاره هزینه شده است.
وی از جمله ویژگی های هتل ۵ ستاره لاله پارک را هدر نرفتن فضای فیزیکی اعلام کرد و افزود: بر اساس آمار موجود هر سال ۶ میلیون نفر از هموطنان ما از مناطق مختلف کشور از مرکز خرید لاله پارک تبریز دیدن و خرید می کنند و می توانند از امکانات این هتل بهره مند شوند.

بخش بندی گزارشات هتل :

به منظور لود فوری تصاویر تصمیم گرفتیم تصاویر این هتل را در سه بخش ۱-محوطه بیرونی ۲- فضای عمومی داخل هتل و ۳- فضای داخلی اتاق ها و سوئیتها بخش بندی کنیم که در این بخش قسمت سوم گزارش را خدمتتان تقدیم مینمائیم.

IMG_4383

IMG_4384

IMG_4390

IMG_4391

IMG_4394

جهت ملاحظه تصاویر داخلی اتاقها و سوئیتهای هتل پنج ستاره کایا لاله پارک بر روی لینک زیر کلیک فرمائید

تصاویر داخلی سوئیتهای هتل کایا لاله پارک

جهت ملاحظه تصاویر محوطه و نمای بیرونی  هتل پنج ستاره کایا لاله پارک بر روی لینک زیر کلیک فرمائید

تصاویر محوطه بیرونی هتل کایا

جهت ملاحظه تصاویر داخلی هتل و بخش مشاعات  هتل پنج ستاره کایا لاله پارک بر روی لینک زیر کلیک فرمائید

تصاویر داخلی و بخش عمومی هتل کایا

37
2

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۱۹ پاسخ

 1. شاهین گفت:

  خیلی عالی و های کلاس.با تشکر از علی پولاد و برداران ترکیه ای.

  30

  5
  • رضا گفت:

   داداش ضایع بازی درنیارید دیگه. آبروریزیه که هی از برادرانِ ترکیه ای تشکر می کنید! کسی به ما لطفی نکرده و خدمتی ارائه نداده که بخوایم ازش تشکر کنیم. هر چه هست یه تجارت و معامله ست. اولا اگر مثلا یک شرکتی تُرک بیاد توی تبریز سرمایه گذاری کنه و یه هتل بسازه، نهایتا مثلِ سپرده گذاری تو بانک و یا خریدِ سهامِ یک شرکت و…، چند برابرِ اون پول به خودش برمی گرده. یعنی درآمدِ انبوهِ ماهیانه ی اون هتل، به جیبِ مردمِ تبریز که نمیره، میره به جیبِ شرکتِ ترکیه ای! به علاوه، پروژه های ریز و درشت و مختلفِ زیادی توی ترکیه ساخته شدن که سرمایه گذارهاشون آذربایجانی و تبریزی بودن. اما نه اونا سرِ ترکیه منت گذاشتن و نه مردمِ ترکیه بابتش از ما تشکر کردن! چون همه ی اینا بیزینسه. تجارته. معامله ست. قراره سودِ دوطرفه باشه. یه حرکتِ که همه ی کشورهایی که سرمایه دار دارن انجامش میدن. مثلا تو اروپا خیلی از پروژه های توی انگلیس رو شزکت های فرانسوی و آلمانی سرمایه گذاری کردن، و بالعکس هم همینطور. این تجارته. تشکر کردن نداره که داداش. کله گنده های ما که رفتن ترکیه سرمایه گذاریهای کلان کردن رو میخوای اسمِ بعضیاشون رو ردیف کنم تا بگردیم ببینیم متنِ بیانیه ی تشکرِ ترکیه ایها از مردمِ آذربایجان و تبریز در این زمینه وجود داره یا نه! ترکیه ایها تو این هتل سرمایه گذاری کردن… دمشون گرم. اما ازشون تشکر نمی کنیم! چون لطفی به ما نکردن! بلکه فقط با ما تجارت کردن! تجارتی که سودی چند برابرِ سرمایه ی اولیه شون رو از همین شهر بهشون منتقل می کنه. داداشا خواهشا کلاسِ کارِ تبریز رو پایین نیارید. ضایع بازی درنیارید دیگه. هر چیزی جای خودش. هی تشکر تشکر! انگار کسی به مردمِ تبریز خیرات داده! شأن و منزلتِ خودمون رو سخیف و پایین میاریم.

   16

   31
   • شاهین گفت:

    دوست عزیز.ضایع بازی را شما درمیاورید که به مسائل سطحی نگاه میکنید!اولا”آیا همین برادران ترکیه ای نمی توانستند همین هتل را در جای دیگری و همان با اسم بیزینس شما بسازند و شاید سه چهار برابر تبریز سود بکنند(چرا تبریز رو انتخاب کردند؟).دوما”شما در متن گفته اید درآمد هتل به جیب مردم تبریز نمیره که کاملا” حرف بی ربطیه!پس توریستی که به واسطه بودن آن هتل در تبریز،در آنجا اقامت میکنه و در تبریز پول خرج میکنه پولش کجا میره!؟این درآمد کاملا”به صورت غیر مستقیم از طریق همین هتل به جیب مردم تبریز میره.(توریست اگر دو یا سه بار بیاد و ببینه که به اندازه کافی هتل باکیفیت در تبریز وجود نداره دیگه تبریز رو برای گردشگری انتخاب نمیکنه).سوما”در مورد سرمایه گذاری تبریزیها در ترکیه،وقتی ماها لیاقت حفظ سرمایه گذار رو نداریم باز هم ترکیه مقصره و باید تشکر کنه!؟ترکیه الان شده جولانگاه سرمایه داران جهان که حتی ۵% آنها ایرانی نیست(نمونه اش:از ۳۰۰ هتل ساخته شده در آنتالیا،اسم ۵۰ تاش ترکی یا ایرانی نیست و اسم کشورها و سایرملل مختلف است) و لزومی نداره که به خاطر این کارهای کوچک از ما تشکر کنند ولی در این شرایط بحرانی و تحریم که هیچ کس حاضر نیست در ایران سرمایه گذاری کنه فقط ترکیه هست که پشت ما رو خالی نکرده.در پایان دوست عزیز،از سرمایه گذاری که در شهر ما سرمایه گذاری کنه هزاران بار تشکر خواهیم کرد و دستش را خواهیم بوسید واین نه نتها کلاس تبریز رو پایین نمیاره بلکه نشان از فرهنگ و ادب مردم تبریز داره که به کسی که در شهرشون سرمایه گذاری کنه ارزش قائل اند.

    16

    7
   • یالقوز گفت:

    وقتی دولت تبعیض قائل میشه ما از برادران تورک و خونی خود تشکر میکنیم منتشان را هم میکشیم حرفیه؟؟؟

    13

    10
   • داود گفت:

    اگه شما و بعضیها خیلی می سوزی و می سوزند، از برادران افغان و تاجیکمون دعوت بکینین بیان در مناطق غیر ترک نشین ایران سرمایه گذاری بکنن تا یکم جبران بشه اگه هم خواستین ازشون تشکر نکنین.بگین وظیفه تون بود دندتون نرم چشتون کور.
    البته یک روش دیگری در این گونه سوختگیها هم هست:به توصیه رییس جمهور سابق عمل بکنید.

    12

    5
   • ناشناس گفت:

    آقا رضا کجای تشکر ضایع بازیه.کلا از کشور دوست و مسلمان ترکیه خیلی به ما رسیده و از این بابت از همه آنان متشکر و قدردانیم مخصوصا در مورد شهرک سرمایه گذاری خارجی.البته اگر افراد نمک نشناسی مثل شما نبودند حتی بیشتر از اینها هم نصیبمان میشد.به عنوان مثال کافیست سری به کشور آذربایجان خصوصا باکو بزنید و ابر پروژه های ترکیه را در آنجا مشاهده نمایید در حالی که ترکیه میتوانست در ارمنستان هم این پروژه ها را اجرا بکند ولی نکرده.پس فقط قضیه سود نیست و جنابعالی با این ندانم کاریهایتان آبروریزی میکنید نه آقا شاهین!

    10

    6
   • رهگذر گفت:

    چن چندی با خودت مش رضا؟

    6

    5
 2. saeed گفت:

  زیبا هستن ولی اقا پویا من پیشنهادم رو باز میگم.این عکسها که بارها تو همین سایت گذاشته شده و دیدیم.از پروژهای متعددی که در تبریز قراره اجرایی بشه و هم تو بلاگفاتون هست و هم تو سایت.اینارو جمع کنید در چند قسمت هر کدوم رو بنویسین و میزان پیشرفتشون رو هر چند در حد صفر بهمون بگین خیلی ممنون میشم.

  19

  0
 3. saeed گفت:

  آقا پویا یه نظری دارم اونم اینکه یه کاروان سرای قدیمی راه اندازی کنن در چند کیلومتری وروردی ش۹هر تبریز با همون لباسهای قدیمی و امکانات قدیمی.البته میتونن داخل شهر هم همین کار رو بکنن.ینی در عین سادگی لوکس هم باشه.بنظرم که ازش استقبلا میشه.هزینه زیادیم نمیخواد.

  8

  0
 4. شوالیه گفت:

  هم مرکز خرید لاله پارک و هم هتل بسیار با کیفیت و استاندارد اجرا شدن.با افتتاح این هتل تبریز صاحب یه مکان ابرومند برای پذیرایی از توریست ها شد

  9

  0
 5. احد گفت:

  بی نظیره واقعا اگه برا بخش خصوصی بها بدن تو ابادانی تبریز بیشتر از دولت تاثیر داره

  5

  0
 6. ارش گفت:

  باسلام ایکاش یکی هم باشه و ازمسولین مربوطه بپرسه که وقتی یه مهندس میاد و به عنوان اپراتور توی این مجموعه بزرگ فعالیت میکنه دلیل اخراجش اونم شب افتتاح چی میتونه باشه
  ایااینکه پول سرویستون زیاده و یا کار بلد نیستی دلیل قانع کننده ای هستش؟؟؟؟؟اونم شخصی که تحصیلات عالیه داره
  یا دلایل دیگری هستش که خبر نداریم

  0

  3
 7. ناشناس گفت:

  سلام
  خسته نباشید آقا پویا
  عکس ها واقعا فوق العاده بودن دستتون درد نکنه
  از اینکه سعادتی شد تا دوباره وبتان را ببینم بسیار خوشحالم وب نویسی بسیار کارخوب وجامعی است اما مردم که اهمیت نمیدن من خودم خیلی رو بگم خیلی درگیر شبکه ی اجتماعی تلگرام شدم تلگرام هم جایی است که هرچقدر هم خوب باشه ولی به گرد پای وبلاگ وسایت نمیرسه وب ها لحظه هایش همه ش خاطره است بنده همه ی لینک های دوستان را دارم وهیچوقت خاطره ی وبلاگ ها وسایت های دوستان عزیزرو به فراموشی نمی سپارم ودرس های که از پست های دوستان زحمت کش برمیدارم از یاد نمیبرم ازشما هم به خاطر زحمت هایتان بسیار سپاسگذارم

  همچنان منتظرنظرات خوبتان در وب اسپیران هستیم ممنون

  1

  0
 8. ممد گفت:

  واقعا شیک و زیباست

  0

  0
 9. Aydin گفت:

  سلام پویا … چند وقت پیش پیشنهاد دادم که با توجه به وجود مراکز تجاری زیاد در نصف راه با مالک مرکز تجاری کوه نور که در مرحله اسکلت هست , مذاکره بشه و قانعش کنن تا اینجا به هتل تغییر کاربری بده , آیا ممکنه ؟؟؟!!پیگیری کردی ؟؟؟نتیجه چی شد ؟؟؟

  0

  0
 10. ساسان گفت:

  قربونت,رضا جان

  0

  0
 11. ناشناس گفت:

  أین هتل در کلاس هتلدارى جهانى هتل سه ستاره است اما چون در ایران این طبقه بندى رعایت نمشیه أینجا پنچ ستاره معرفى مشیه و نرخ هتل پنچ ستاره میکیره که أین هم إز بى تدبیره مدیران سازمان کردشکرى است

  0

  0
 12. رضا گفت:

  واقعا لاله پارک و هتل کایا برا تبریز آبرو داری میکنن. به امید اینکه هتلهای بیشتری در تبریز ساخته بشه که واقعا نیاز داریم و کمبود

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo