بابایی اقدم در گفتگو با تبریزبیدار: سازمان ورزش شهرداری به حیات خلوت تبدیل‌شده/معطل ماندن پروژه‌های مربوط به زیرساخت‌های ورزشی شهر و خرید بازیکنان میلیاردی

عضو شورای شهر تبریز گفت: عدم شفافیت و تبدیل‌شدن سازمان ورزش شهرداری به حیات خلوت برخی افراد و معطل ماندن پروژه‌های مربوط به زیرساخت‌های ورزشی جای سؤال دارد.

سازمان ورزش شهرداری به حیات خلوت تبدیل‌شده/اولینی دیگر بر «اولین‌های شهر تبریز» در ورزش این شهر

به گزارش تبریز مدرن به نقل از تبریز بیدار ، فریدون بابایی اقدم  با انتقاد از سیاست اعلامی توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز، اظهار داشت: در طی ۳ سال اخیر از عمر فعالیت شورای چهارم شهر تبریز، سیاست اعلامی توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز، تأکید بر ورزش همگانی و تقویت زیرساخت‌های ورزشی و توسعه سرانه‌های ورزشی است.

وی ادامه داد: اما در حال حاضر پس از راه‌یابی ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر، بار دیگر تجربه تلخ تیم داری شهرداری تبریز در سال‌های اخیر در اذهان افکار عمومی و مسئولین تداعی می‌شود.

عضو شورای شهر تبریز، با اشاره به گذشت ۲ سال از تخریب برخی میادین خاکی نظیر شهید موسی نژاد در قلب مناطق محروم با هدف ایجاد چمن مصنوعی، گفت: شنیدن خبر بسته شدن قرارداد میلیاردی با یکی از بازیکنان تازه جذب‌شده به ماشین‌سازی، سؤالات متعددی ازاین‌دست را در افکار عمومی شهر به‌ویژه جوانان ساکن در محلاتی که کمترین دسترسی به فضاهای ورزشی را دارند در پی خواهد داشت.

وی یادآور شد: نکته قابل‌تأمل تیم داری شهرداری تبریز، رکود فعلی در شهر تبریز است و می‌توان این موضوع قابل‌تأمل را به‌عنوان “اولین” دیگری بر لیست اولین‌های شهر تبریز افزود!

بابایی اقدم، حمایت شورا و شهرداری تبریز از تیم ریشه‌داری همچون ماشین‌سازی را قابل‌تقدیر دانست و گفت: اما در کنار این مسئله، عدم شفافیت و تبدیل‌شدن سازمان ورزش شهرداری به حیات خلوت برخی افراد و معطل ماندن پروژه‌های مربوط به زیرساخت‌های ورزشی و محدود شدن عملکرد سازمان به تیم‌های فوتبال و غفلت از سایر ورزش‌ها جای سؤال دارد.

وی افزود: انتظار می‌رود که این سازمان با ارائه گزارش به نمایندگان مرددم، ابهامات موجود و پیش‌آمده را رفع نماید.

6
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. Aydin گفت:

  کاملا درست میگه …
  آقا اول بیاین یه استادیوم خوب بسازین , چند تا مجموعه تفریحی خوب بسازین , بناهای تاریخی رو ردیف کنین ……. بعد برین تیم بومی ببندین ….
  این چه وضعشه با این همه هزینه و بازیکنان غیر بومی ؟؟؟؟؟؟
  حداقلش حدود ۲۵ میلیارد فقط هزینه تیم فوتبال ماشین سازی شده .

  6

  1
  • saeed گفت:

   من بازیکنان تراکتورم نگاه میکردم از تبریز یا ازربایجان تعداد زیادی بازکین نبودن اکثرا غیر بومی

   1

   1
 2. محسن گفت:

  اگه ادمش باشه میشه درامدزایی کرد از فوتبال

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo