سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز: تبریز ۲۰۱۸ فرصتی است برای توسعه صنعت گردشگری

۳۲۲

 

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی فرصتی بسیار مغتنم است تا در عرصه توسعه صنعت گردشگری گام های بزرگی برداشته شود.

به گزارش تبریزمدرن ، رضا خلیلی در اولین کارگاه بین المللی برند، توسعه گردشگری و هتلداری اسلامی افزود: این کارگاه نقطه آغاز استمرار و اعتلای صنعت گردشگری در تبریز است و انتظار میرود این روند تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: امید می رود این کارگاه باعث توجه به هتلداری اسلامی و گردشگری حلال باشد و انتظار داریم هتلداران تبریز و آذربایجان شرقی به بحث برندینگ و گردشگری حلال توجه ویژه داشته و انتظارهای گردشگران مسلمان را برآورده کنند.
وی در پایان سخنان خود از ادارا کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز، سازمان زیباسازی، ادارا کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و هتل کایا لاله پارک برای برگزاری شایسته این کارگاه قدردانی کرد.
گفتنی است اولین کارگاه بین المللی برند، توسعه گردشگری و هتلداری اسلامی هم اکنون در سالن آمفی تئاتر شهرداری تبریز در حال برگزاری است.

6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo