با حضور معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریزبرگزار شد: دومین جلسه بررسی دستورالعمل طراحی، کنترل و اجرای نمای شهری تبریز

۸

دومین جلسه بررسی دستورالعمل طراحی، کنترل و اجرای نمای شهری تبریز،ربا حضور معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز و تنی چند از اساتید و متخصصان رشته معماری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری  تبریز مدرن ، در این جلسه، محمد عزتی با بیان تغییرات اعمال شده در این طرح گفت: مواردی که به عنوان اشکال در اولین جلسه مطرح شده بود، در مصوبه تغییر یافته و اکنون باید به صورت جزیی و همه جانبه در مورد تمامی بندهای آن، بحث و تبادل نظر شود.

وی اظهار داشت: این مصوبه، برای همه مناطق شهری خواهدبود؛ اما در عین حال، نمی توان آن را در ساختمان هایی که پیش از این مصوبه ساخته شدند، اعمال کرد.

معاون شهرسازی  و معماری شهردار تبریز، بحث و بررسی مصوبه طراحی، کنترل و اجرای نمای شهری را، لازمه دست یابی برای نماهای هماهنگ در سطح شهردانست و تصریح کرد: با وجود یک مصوبه و آیین نامه مشخص و واحد، می توان در راستای ایجاد شهری با فضاهای عمومی و نماهای همگون، قدم برداشت.

همچنین در این جلسه، اساتید و کارشنناسان بنام معماری، در زمینه تک تک بندهای این مصوبه به بحث و تبادل نظر پرداختند و نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کردند.

10
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo