مدیرکل امور اقتصادی؛ جذب سرمایه گذاران برای توسعه تولید داخلی از نیازهای آذربایجان شرقی است

 

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: جذب سرمایه گذاران برای توسعه تولید داخلی از نیازهای استان بوده تا بتوان علاوه بر حمایت از سرمایه گذاران خارجی تولید داخلی را نیز افزایش داد.

به گزارش تبریزمدرن،  رضا حسینی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری استان در استانداری، خواستار مساعدت قانونی دستگاه های اجرایی برای حل و رفع مشکلات سرمایه‌گذاری شد.

وی با اشاره به اهمیت نگاه به سرمایه گذاری خارجی یادآور شد: از جلب و جذب سرمایه گذاری های داخلی در راه اندازی واحدهای تولیدی، صنعتی و سرمایه گذاری نیز نباید غافل باشیم.

حسینی، اظهار کرد: در زمان کنونی باید از راه و روش های گوناگون برای جذب و جلب سرمایه گذاری استفاده و گام های اساسی برای توسعه آذربایجان شرقی برداشته شود.

در این جلسه مدیران و نمایندگان واحدهای تولیدی، معدنی و سرمایه گذاری مشکلات خود را بیان کرده و مدیران کل، روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری در راستای حل و رفع مشکلات موجود و آسان سازی در فرآیند سرمایه گذاری تصمیمات مورد نیاز را اتخاذ کردند.

6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. بهزاد گفت:

  عکس مربوط به ائل یولی رو گذاشتین از ائل یولی چه خبر؟ انگار در حد حرف بود؟

  3

  0
 2. ناشناس گفت:

  اومدن یه کانال تلگرام زدن … بنام ائل یولی .. مسابقه برگزار کردن .. جایزه می خواستن بدن ۱۵ میلیون تومن؟؟؟!!!!!! چی شد؟ کجا رفتن اینا؟

  0

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo