دومین شهرک سرمایه‌گذاری خارجی در تبریز ایجاد می‌شود

 

نصر: مدیرکل امور اقتصادی و دارای استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان گفت: تبریز تنها شهری است که در آن شهرک اختصاصی سرمایه‌گذاری خارجی در آن ایجاد شده و به دنبال ایجاد دومین شهرک سرمایه‌گذاری خارجی هستیم.

۱-۹

به گزارش تبریز مدرن ، رضا حسینی امشب در دیدار با هیأت فناوری مالزی اظهار داشت: در استان استراتژی اول خود را بر مبنای سرمایه‌گذاری‌های خارجی قرار داده‌ایم، اظهار داشت: شهرک سرمایه‌گذاری‌های خارجی در تبریز موجود به دلیل کمبود فضا در مدت زمان کوتاه برای سرمایه‌گذاری امروز به دنبال ایجاد دومین شهرک سرمایه‌گذاری خارجی در این شهر هستیم.

وی با اشاره به وجود مشوق‌ها و معافیت‌های موجود در راستای جذب سرمایه‌گذاری، خاطرنشان کرد: قطعا با همکاری در استان سود همکاری را خواهید دید.

حسینی در ادامه تاکید کرد: برای معرفی هرچه بهتر ظرفیت‌های موجود برای سرمایه‌گذاری در استان، اطلاعات اقتصادی در قالب کتاب و بروشور آماده شده که در آن همه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری و مشوق‌ها و معافیت‌ها و دیگر اطلاعات آماده شده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر اراده بر همکاری داشته باشید قطعا از طرف استان مورد حمایت قرار خواهید گرفت.

21
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo