بهار سرمایه گذاری در شهرداری منطقه ۶/ احداث بازارچه خودرو در غرب تبریز

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری منطقه ۶ از انتقال بازار هفتگی خودرو به خارج شهر خبر داد.

به گزارش تبریزمدرن ، ابراهیم ابراهیمی اظهار داشت: هم اکنون چهار بسته ی سرمایه گذاری اعم از پیست اتومبیل رانی، آفرود و موتور کراس، ماشینهای رادیوی ی، پیست پینت بال و ماشینهای چهار چرخ  در غرب تبریز آماده شده و به زودی برای جذب سرمایه گذار، فراخوان می شود.
وی با تشریح بسته های مشارکتی آماده شده در منطقه ۶ افزود: احداث اولین مجتمع چندمنظوره ی تفریحی در غرب تبریز یکی از مهمترین پروژه هایی است که با حجم سرمایه گذاری تقریبی ۲۰ میلیارد ریال به فراخوان گذاشته می شود.
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری منطقه ۶ در ادامه، از طرح شهرداری منطقه ۶ برای انتقال بازار هفتگی خودرو به خارج شهر خبر داد و افزود: بر این اساس بازار هفتگی خودرو در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع با هماهنگی سازمان میادین در منطقه ی مایان ایجاد می شود.

ابراهیمی حجم سرمایه گذاری این پروژه را ۴۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: پروژه ی یاد شده با مشارکت بخش خصوصی در شهرک مبل و خودرو مایان احداث خواهد شد.
وی از پروژه پارکینگ شهرک امام(ره) به عنوان دیگر طرح پیشنهادی در بسته ی سرمایه گذاری منطقه ۶ یاد کرد و گفت: این پارکینگ با مشارکت بخش خصوصی در زمینی به وسعت ۲۵۰۰ متر مربع و زیربنایی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع در دو طبقه زیر صفر احداث خواهد شد.
به گفته ی ابراهیمی حجم سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این پروژه نیز ۵۰ میلیارد ریال برآورد می شود.
مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری منطقه ۶ از مطالعه طرح ساماندهی ، احداث و نصب حدودا ۲۳ عدد تابلو ی تبلیغاتی (بیلبورد-لایت باکس)  در غرب تبریز خبر داد.
به گفته وی رقم پیش بینی شده برای این پروژه نیز ۳ میلیارد ریال خواهد بود.
ابراهیمی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۶ از تمام سرمایه گذاران دعوت می کند جهت مطالعه، بررسی و مشاهده زیرساخت های منطقه به واحد مشارکت این منطقه مراجعه نمایند گفت: امیدواریم برای بخش خصوصی حلاوت سرمایه گذاری در غرب تبریز را ایجاد کنیم.

18
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

 1. الهه گفت:

  فکر کنم دیگه با این لایت باکس ها شهر متحول بشه

  1

  0
 2. Taha گفت:

  اگه بازار هفتگی خودرو به مایان بره
  میشه در زمین سبزه میدان تبریز یک مجتمع تجاری ؛ فرهنگی ؛ تفریحی ؛ شهربازی زیبا ساخت
  تا ارزش منطقه ای غرب تبریز هم بالا برود و مردم به لاله پارک و مجتمع های شرق تبریز روی نیاورن

  5

  0
 3. علی گفت:

  یعنی یه فکر ایده الیه

  1

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo