مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز عنوان کرد: پایانه لاله، پاسخ‌گوی ضرورت‌های آموزشی کارکنان مترو

10.jpg

 مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با اشاره به پیشرفت قابل‌قبول پروژه احداث پایانه لاله، گفت: مجموعه پایانه لاله با بهره مندی از امکانات متعدد آموزشی از جمله سیمیلاتور،‌ فرصت مغتنمی برای توانمند سازی کارکنان و پاسخگویی به نیازهای آموزشی این شرکت است.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از  شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز، یعقوب وحیدکیا با اشاره به در پیش رو بودن رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: تلاش مجموعه عوامل مترو رفع نواقص و تکمیل زیرساخت های این پروژه را هدف قرار داده است.

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با اظهار اینکه با بهره برداری کامل از خط یک مترو بخش بزرگی از کلانشهر تبریز تحت پوشش این وسیله حمل و نقل عمومی قرار خواهند گرفت،خاطرنشان ساخت : مترو با بهره گیری از انرژی پاک علاوه بر حفظ محیط زیست و ارائه خدمات ایمن‌،‌ سریع توام با راحتی و آسایش ؛‌ ترافیک روان را نیز به ارمغان خواهد آورد.

 

وحیدکیا در ادامه با حضور ایستگاه های درحال ساخت فاز ۳ خط اول قطارشهری تبریز ،‌ با مدیران و پیمانکاران پروژه های مذکور دیدار کرده و در جریان مسائل و مشکلات پیش روی آنان قرار گرفت.

6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. احمد گفت:

    سلام. از خط دوی مترو تبریز چه خبر؟ ظاهرا عملیاتش متوقف شده. لطفا گزارشی تهیه کنید. خط دوی مترو مشهد رو به اتمام است.

    0

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo