با احداث رمپ شمال شرقی توسط شهرداری منطقه دو تبریز: طرح شبدری افلاک نما تکمیل می شود

 با احداث رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، این پروژه رفع ترافیک شهری برای تسهیل تردد شهروندان تکمیل می شود.

به گزارش تبریزمدرن ، شهردار منطقه دو با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه بیشترین قسمت طرح شبدری افلاک نما احداث گردیده و فقط قسمت اندکی از آن باقیمانده است، مراحل اجرائی رمپ شمال شرقی پل اتحاد ملی در ۲ باند به منظور روان سازی ترافیک شهری به اجرا درمی آید که با احداث این رمپ، طرح شبدری افلاک نما نیز تکمیل می گردد.
رمپ شمال شرقی پل اتحاد ملی به طول ۲۳۰ متر و عرض ۲۰ متر خواهد بود که با احداث این رمپ مسیر پل اتحاد ملی و افلاک نما و ابتدای شهرک زعفرانیه و بالعکس بهم متصل شده و اجرای این پروژه در روان سازی عبور و مرور شهری بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

علاوه بر احداث رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما، پارکینگی در قسمت زیرین این رمپ در ۴ طبقه احداث می شود که با ۳۳۰۰ مترمربع مساحت (مساحت هر طبقه)، دارای گنجایش ۶۰۰ خودرو می باشد.
رسول موسایی در توضیح جزئیات این پروژه اظهار داشت: احداث پارکینگ طبقاتی افلاک نما را با توجه به وجود فضاهای متعدد مسکونی، تجاری، ادارات و سازمان های همجوار میدان افلاک نما، خصوصا وجود بیمارستان بین المللی واقع در این مسیر بسیار مفید دانست.

رسول موسائی در خصوص سایر پروژه های عمرانی ترافیکی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز از احداث لوپ پل اتحاد ملی به منظور اتصال این پل به مسیر دروازه تهران نیز خبر داد و تصریح نمود: با اجرای این لوپ به طول ۵۰۰ متر و عرض ۱۴ متر که طرح اصلی آن به تصویب رسیده است، علاوه بر رفع مسدودی مسیر اتصالی جاده ائل گلی به طرف دروازه تهران، پل اتحاد ملی به جاده ائل گلی نیز متصل و باعث روان سازی این مسیر پرتردد می شود.

شهردار منطقه دو تبریز با عنوان اینکه وجود ۳ لاین ترافیکی افلاک نما جوابگوی تردد وسایل نقلیه عمومی در این مسیر نیست متذکر شد: مطالعات افزایش این مسیر به ۶ لاین با سازمان عمران شهرداری تبریز به انجام رسیده و این پروژه رفع ترافیک شهری طی انعقاد قراردادی با سازمان عمران شهرداری، برای سال ۹۶ عملیاتی می شود.

 

انتهای پیام/

15
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  یه گزارشو چند بار میزاری

  2

  2
 2. امید گفت:

  تا جایی که من می دونم پل کابلی به شاه گلی متصل هست آخه مسیر منه Question Question Question Question

  1

  0
 3. ناشناس گفت:

  نزول بودجه ی شهرداری مشهد از رتبه ی دوم کلانشهرهای ایران به رتبه ی چهارم. بودجه ی پیشنهادی شهرداری های پنج کلانشهر اول از قرار زیر است:
  ۱-تهران ۱۸۴۸۹ میلیارد تومان.
  ۲-شیراز ۳۱۵۰ میلیارد تومان.
  ۳-اصفهان ۳۰۰۰ میلیارد تومان.
  ۴-مشهد ۲۸۶۰ میلیارد تومان.
  ۵-تبریز ۲۷۸۵ میلیارد تومان.
  بنظر میرسه مشهد درگیر رکود بسیار سختی هست و در چند سال اخیر مشهد برای اولین بار جایگاه دوم ایران را با اختلاف از نظر بودجه شهرداری از دست داد!

  7

  0
  • ناشناس گفت:

   بودجه ی تهران چند روز پیش پانصد میلیارد تومان کمتر از پیشنهاد قالیباف توسط شورا تصویب شد به میزان ۱۷۹۰۰ میلیارد تومن.

   1

   0
 4. احمد گفت:

  یعنی لوپشو نمیخوان کار کنند؟؟؟
  از رمپ و لوپ انتهای کسایی(سمت اذرشهر) چخبر؟؟؟؟؟؟

  6

  0
 5. ناشناس گفت:

  دروغی بیش نیست.من مسیرم همیشه از اونجاست.اصلا هیچ کاری در آنجا صورت نپذیرفته.شاید هم فعلا مسولین خلاق ما در مرحله تصمیم گیری جهت احداث این رمپ میباشند.

  6

  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo