معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد: جدیدترین خبرها از پرونده پزشک تبریزی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه پزشک تبریزی هنوز به قتل همسرش اعتراف نکرده است، گفت: وی مدعی بود که من غذاها را تهیه کردم، اما آنها را مسموم نکردم و اعترافی مبنی بر مسموم کردن غذاها از سوی او وجود ندارد.

به گزارش تبریزمدرن به نقل از نصر، سرهنگ علی اسماعیل‌پور، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی (دکتر علیر‌ضا صلحی) با بیان اینکه به هنگام دستگیری این فرد یکی از شایعات مطرح شده این بود که غذاهایی که وی برای خانواده‌اش برده از سوی داعش در شهر توزیع شده است، اظهار کرد: دلیل اصلی ما برای نقض این ادعا این بود که اگر داعش در این شهر غذاهای آلوده توزیع می‌کرد باید افراد بیشتری مسموم می‌شدند که چنین اتفاقی نیفتاده و تنها خانواده دکتر صلحی دچار مسمومیت شده بودند.

وی با بیان اینکه مورد دومی که متهم بودن دکتر صلحی را تقویت می‌کرد، تصاویر ضبط شده دوربین محلی بود که وی غذاها را از آنجا تهیه کرده بود، عنوان کرد: در ابتدا این پزشک مدعی بود که غذاها نذری است اما پس از ارایه مستندات به او در نهایت مجبور شد اعتراف کند که غذاها را خودش تهیه کرده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: اما دکتر صلحی قبول نکرد که غذاها توسط او مسموم شده است و مدعی بود که من غذاها را تهیه کردم اما آنها را مسموم نکردم و اعترافی مبنی بر مسموم کردن غذاها از سوی او وجود ندارد.
به گفته اسماعیل پور هم‌اکنون پرونده در مراجع قضایی در حال پیگیری است

6
1

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۴ پاسخ

 1. ناشناس گفت:

  حتما خودش کشته دیگه. ال میکه نذری بعد معلوم میشه خریده. قاتل خیر نبینه.

  5

  3
 2. عطا گفت:

  والا دو ماهه که همین خبرا هستش فرقی نکرده!

  2

  0
 3. Taha گفت:

  من تو یک سوال مانده ام و آن هم اینه که
  چه جور یک آدم پس فطرت باشه و با غذای نذری خانواده خود را بکشه؟ آنهم یک فرد تحصیلکرده و خوش ذوق

  7

  0
  • ناشناس گفت:

   نه بابا حتما براش پاپوش درست کردن وگرنه امکان نداره همچین ادمی خانوادشو بخواد بکشه

   1

   1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo