علی دایی گفت: بیمارستان بین المللی تبریز یکی از بهترین بیمارستان هاست و امیدوارم در خدمت رسانی پیشتاز باشد.

 به گزارش تبریز مدرن به نقل از تبریز من ، علی دایی سرمربی و بهزاد غلامپور مربی دروازه بانان تیم نفت تهران پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل ماشین سازی از بیمارستان بین المللی تبریز بازدید کرد.

علی دایی پس از بازدید یک ساعتش از بیمارستان بین المللی تبریز گفت: اطلاعات چندانی از پزشکی ندارم اما دستگاه هایی که در اینجا دیدم همه جزو مدرن ترین دستگاه های دنیا و پیشرفته بود که من نمونه اینگونه دستگاه ها را در ایران ندیده بودم.

nejati (14 of 19)

علی دایی در پاسخ به اینکه آیا نمونه همچین بیمارستانی را خارج از ایران دیده است یا خیر توضیح داد: شکر خدا من در بیمارستان های اروپایی بستری نشدم که بخواهم درباره اش نظری بدهم، ولی با این وجود این بیمارستان که ما در آن حضور داریم یکی از بهترین بیمارستان هاست و امیدوارم در خدمت رسانی پیشتاز باشد.

nejati (10 of 19)

وی افزود: همه دستگاه هایی که در اینجا بود همه جزو مدرن ترین دستگاه های دنیا و پیشرفته ترین ها به شمار می آید و از لحاظ ظاهری و نظافت هم همه در حد خیلی خوبی بود و وقتی مدیریت اینجا به عهده دکتر دبیری باشد مطمئنا خیلی بهتر از این هم می شود و من بیمارستانی در  ایران به این شیکی و خوبی و مدرن ندیده بودم.

http://nasrnews.ir/Portals/0/2015/2/13471180221.jpg