معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز: ترمیم و بهسازی مسیر BRT و معابر تبریز با بهره گیری از آسفالت الیافی کربنی و فیلر سیمانی

2386479.jpg

 معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از آغاز عملیات ترمیم و لکه گیری مسیر BRT و معابر سطح شهر تبریز خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به آغاز سال نو و افزایش دما امکان اجرای عملیات آسفالت ریزی فراهم شده است.

به گزارش تبریزمدرن ، محمد حسین اسحقی افزود: تولید آسفالت الیافی کربنی با افزودن فیلر سیمانی نتیجه پروژه تحقیقاتی با مشارکت سازمان عمران جهت بهبود کیفیت آسفالت متناسب با آب و هوای شهر تبریز است واین نوع آسفالت با هدف کاهش آثار مخرب بارش شدید برف، توسط مهندسان تبریزی تولید شده است.

وی ادامه داد: استفاده از مخلوطی که بتواند با افزایش چسبندگی قیر و مصالح سنگی، تنشهای بوجود آمده از پدیده های مانند حجم ترافیکی بالا، تکرار بارگذاری و نامساعد ازلحاظ جوی را تحمل کند و از بوجود آمدن انواع تغییرشکلها در روسازی بکاهد، می تواند هزینه ها ترمیم مستمر را کاهش دهد.

اسحقی با اشاره به ترمیم مسیر BRT با بهره گیری از آسفات مخصوص و افزودن فیلر سیمانی اظهار داشت: لایه نازک ۳ سانتی آسفالت مخصوص در مقابل آثار مخرب بارش شدید برف و کاهش دما مقاوم خواهد بود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تصریح کرد: در دومین روز آغاز عملیات ترمیم و لکه گیری معابر تبریز در هوای مناسب نسبت هفته قبل با همکاری مناطق دهگانه شهرداری شاهد پیشرفت هستیم و می توان گفت در صورت توقف بارندگی تا پایان اسفند ماه این عملیات به اتمام برسد.

اسحقی افزود: عملیات ترمیم آسفالت مسیر BRT  از ساعات پایانی روز دوشنبه در حد فاصل باغ گلستان تا چهار راه شریعتی اجرا خواهد شد.

6
0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

 1. Taha گفت:

  جناب شما یکم هم بخوابین
  عید بیاد بره
  ما چند ساله این وعده و وعیدها را در مورد آسفالت تبریز شنیدیم
  اونقدر از جهاد آسفالت ریزی حرف زدن که گوشامون کر شده

  محله ما ۳۰ ساله آسفالت نشده و مردم خودشون دم درشونو آسفالت میکن که جالب نمیشه

  3

  0
 2. رضا گفت:

  اینم جواب نمیده. شاید در مقابل یخبندان جواب بده اونم شاید ولی در مسیر بی آر تی جواب نمیده. مسیر بی آر تی شده آزمایشگاه و البته محل حیف و میل بودجه. آقا خودتون بلد نیستین از شهرهای دیگه و از کشورهای دیگه که تجربه اینکارو دارن برین بپرسین. بنظر من که چاره اش فقط روسازی صلب هستش.

  2

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن شکلک

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo